Tablet DGM

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet DGM

Postprzez Joon » 6 Maj 2014, o 09:11

Ja kupiłem tablet firmy DGM, która jest nową firmą na rynku. Zdecydowałem się na 7" z 3G. Jak do tej pory hula dobrze i opcja telefonu bez problemu. ten model to 712dhg ale mają też inne tanie tablety-kupiłem też dla córki model 704 żeby nie molestowała mojego; biznesowe wersje również widziałem. Problem z tym, ze nie znajdziesz ich tak łatwo w internecie. Ja mieszkam w Bydgoszczy i tutaj się pojawiły te tablety jak na razie w sklepach indywidualnych, nie ma ich w sieciówkach. Żeby nie przynudzać dalej....zdecydowałem się bo jest to coś nowego...jak bedzie zobaczymy na razie jest ok.
Joon

Re: Tablet DGM

Postprzez Baldur » 6 Maj 2014, o 09:31

ja tez kupilem ten tablet ( model z 3G ) dla chrzesniaczki. jestem z tego zakupu zadowolony, poniewaz smiga dobrze , bez zacinek a kupilem go w bardzo przystepnej cenie. widzialem jeszcze fajny model w etui i zastanawiam sie nad zakupem tego wlasnie modelu.
Baldur

Tablet DGM

Postprzez marcus » 6 Maj 2014, o 21:55

Widać ten model tylko w jakimś zagranicznym shopie i kosztuje 200 funtów. Jeśli to ten to trochę drogo, bo specyfikacja typowa dla budżetowców. Ale być może znalazłem zły model. Jakie ma parametry i cenę ten o którym piszecie?
marcus

Tablet DGM

Postprzez jacek111 » 7 Maj 2014, o 17:46

Dzięki za w miarę zgrabną reklamę jakiegoś dziwnego tabletu. Jak mozesz/możecie to podeślijście jakiegoś linka do tego modelu, żeby można było przynajmneij sprawdzić czy jest wart swojej ceny i ile w ogóle kosztuje?
jacek111

Do: Tablet DGM

Postprzez zenek12 » 6 Paź 2017, o 15:47

Posiadam dwie sztuki tego tebletu i jestem zadowoly. Posiada dosyć wydajny QUAD CORE i z pamięcią RAM też wyrabia. Więc cena nawet adekwatna.
zenek12

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] oraz 8 gości