Tablet dla dziecka?

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet dla dziecka?

Postprzez Paweł M. Steczkowski » 14 Lis 2012, o 01:22

Witam forumowiczów :dajekwiaty:

Ostatnimi czasy zakwitła we mnie myśl, aby wyposażyć moją latorośl w urządzenie typu laptop, ale... może lepiej (a na pewno taniej;) będzie go wyposażyć tabletoida?

Przypuszczalnie do nauki tabletoid będzie wystarczający, ale do gier to raczej słabo. Z drugiej jednak strony, obawiam się, że jak kupię laptopa, to dziecina straci chęć do życia poza wirtualem :D

Macie może jakieś doświadczenie w tym temacie?

pzdr
:emo:
Pafę
Paweł M. Steczkowski

Multi touch w tablecie

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 20 Lis 2012, o 16:54

Cześć Paweł,
Opowiem Ci z mojego doświadczenia jak to wygląda. Córka (9 lat) ma swój komputer stacjonarny, którego używa na co dzień. Odkąd kupiłem tablet - bardzo się nim zainteresowała, i często podbiera go. Niesamowicie jej się podoba multi-dotyk. To, że może sterować palcem po ekranie tabletu. Zupełnie dobrze zaczyna sobie radzić z tym urządzeniem.
Laptop teoretycznie jest lepszy do pracy, ale droższy ... Z kolei mając tablet - dziecko zacznie wchodzić w świat najnowszych technologii - z ekranami dotykowymi. Za kilka lat pewnie większość komputerów to będą "dotykowce" w różnych rozmiarach.
Reasumując: ja bym kupił dziecku tablet. Mając oczywiście w domu laptopa i stacjonarny - w razie czego jak by chciała korzystać. :D
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Re

Postprzez kristoffer » 9 Mar 2013, o 03:10

Tablet dla dziecka to bardzo dobry pomysł! W końcu trochę rozrywki się mu należy. Nikt nie mówi o kupowaniu iPad'a czy Galaxy Tab'a
kristoffer

dokładnie

Postprzez kamyk12 » 10 Mar 2013, o 16:35

Podzielam zdanie mojego przedmówcy. Warto kupić tablet dziecku, jednak w kwocie nie większej niż 600zł. Sam kupiłem mojemu dzieciakowi i jest bardzo zadowolony.
kamyk12

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 13 gości