Tablet dla Mamy i dziecka

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Postprzez ljoanna88@wp.pl » 24 Wrz 2014, o 23:19

Doradźcie jaki tablet kupić do max 400zł. Ma on służyć do oglądania bajek ewentualnie, poczty, allegro, facebooka i chyba tyle.
ljoanna88@wp.pl

Postprzez jacek111 » 25 Wrz 2014, o 20:10

Pytanie czy masz jakieś wstępne wymagania, np. wielkosć ekranu.

Moim zdaniem najlepiej sprawdzi się 10" - czyli z tych większych tabletów. I szukalbym najtańszego rozwiazania od sprawdzonej firmy, w cenie ok 400 zł dostaniesz Acer Iconia Tab A210. Hmm... właściwie po sprawdzeniu Ceneo wychodzi, zę kosztuje 499 zł. Nie wiem czy dokładanie wchodzi w grę?

A jeśli chcesz trzymać się ściśle ceny, to najlepiej jakąś dobrą siedmiocalówkę. W tej cenie kupisz Dell Venue 7 oraz Asus Memo Pad 7.

Ostatnia ewentualnosć to tablety tzw. chińskie - czyli nieco gorszej jakości, ale za to możesz znaleźć nawet 10" za mniej niż 400 zł. PRoblem w tym, ze takim tabletom zwykle szybciej pada bateria, wi-fi średnio działa, czasem pojawiają się jakieś dziwne błędy i awarie. Tutaj nie polece konkreytnego modelu, ale jak już to patrzyłbym na polskie marki, takie jak Kiano, Manta, GoClever czy Pentagram. Oferta jest bardzo bogata - ale tak jak mówię, jakość takiego sprzętu jest raczej umiarkowana ;)
jacek111

Postprzez GrimPiece » 26 Wrz 2014, o 18:35

Popatrz na tym forum w dziale "kupiłeś tablet / pochwal się". Tam Pan Admin pisał o tanim Kiano, który kupił i który podobno dobrze się sprawdza. Ja nie jestem fanem tanich marek, ale w takich przypadkach mogą się sprawdzić, wiec polecam zajrzeć. I w ogóle przejrzeć ten dział.
GrimPiece

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości