Tablet dla Mamy

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet dla Mamy

Postprzez EST1987 » 18 Kwi 2016, o 15:57

Cześć, poszukuje tabletu dla mamy, wyboru jest mnostwo lecz aby dobrac dobry sprzet trzeba się znać...
Narazie takie coś znalazłem: http://www.sferis.pl/b/29710-tablet-lenovo-yoga-tab-3-850f-za090012pl-etui-lenovo-biale-888-017181.html
Co o nim myslicie? Ja się nie znam ale ludzie polecją :\

Z tego co wiem moja matula przegląda YouTube oraz Strony internetowe
Proszę o pomoc :|
EST1987

Do: Tablet dla Mamy

Postprzez muscul567 » 18 Kwi 2016, o 19:05

Super jest Tablet SAMSUNG Galaxy Tab S2 T715 8.0 / LTE / 32GB złoty i do tego w sferisie dodają też gratis starter Play 4G LTE 9GB. Fajna promocja , polecam :D Sam kupiłem dla siebie niedawno
muscul567

Postprzez Mietek » 19 Kwi 2016, o 00:25

Cześć, fakt, obecnie rynek tabletów jest tak duży, że można dostać normalnie oczopląsu hehe, choć z drugiej strony moim zdaniem należałoby się skupić na bardziej wiodących markach na rynku, chociażby ze względu na jakość wykonania, trwałość takiego sprzętu, zdecydowanie mniejszą awaryjność i wbrew pozorom nie mam na myśli tabletów made in china, bo te akurat są w ścisłej czołówce, a ten konkretny do którego wkleiłeś link to moim zdaniem bardzo dobry wybór, szczególnie dla kobiety. Najważniejsze zalety tego modelu to czas pracy, producent podaje 20 godzin, w praktyce oczywiście tyle nie wytrzyma, niemniej myślę, że do przeglądania internetu po wifi, spokojnie wytrzyma 15h co w praktyce przełoży się zapewne na 2-3 dni pracy bez ładowania, dodatkową zaletą tego modelu jest fajny materiał użyty na plecki, jest szorstki co minimalizuje ew. poślizg i upadek sprzętu, z dodatków to obrotowa kamerka, który uważam za bajer.
Są oczywiście na rynku lepsze tablety, jak chociażby ten który podał kolega wyżej, ale taki Samsung kosztuje ponad dwa razy więcej, wybór należy do Ciebie. Dysponując budżetem w granicach 700 zł, kupiłbym to Lenovo.

Pozdrawiam
Mietek
Mietek

Postprzez jacek111 » 21 Kwi 2016, o 18:56

@waldi91 zalezy co kto potrzebujesz - miix jest raczej dla osób, które chcą mieć utrlabooka z odłączana klawiaturą. Jak ktoś nie ma zamiaru dużo pisać, a do tego zalezy mu na dobrej baterii to yoga będzie znacznie lepszym rozwiązaniem.

jedyne co moze przeszkadzac w yoga 3 to ta grubsza krawędź. Mi osobiscie się to nawet podoba (nie mam tabletu, ale na tyle co go miałem w łapach przez godzinę), ale wiem, ze niektórzy narzekają. Generalnie sam tablet do przeglądania neta, filmow itp jest bardzo dobry. Wlaściwie nawet starszy model by wystarczył - Yoga albo Yoga 2. Na trójce już nawet pograsz w wiele gierek. Minus yogi jest jeszcze taki, że podobno obudowa się dość łatwo rysuje - ale to wyczytałem gdzies w komentarzach wiec z autopsji się nie wypowiem.
jacek111

Postprzez Majeczek » 25 Kwi 2016, o 22:39

Ja swojej mamie w prezencie kupiłem takiego http://www.komputronik.pl/product/28647 ... 2866_.html
Majeczek

Postprzez ala89 » 26 Kwi 2016, o 18:30

I wystarczy taki.
ala89

Miejscowość: Bielsko-Biała

Postprzez Majeczek » 29 Kwi 2016, o 22:46

I moim zdaniem też wystarczy, i mojej mamy zdaniem też:0
Majeczek

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum