TABLET DLA SENIORA

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

TABLET DLA SENIORA

Postprzez Avendsa » 11 Lis 2014, o 00:47

Szukam tabletu w cenie około 200zł dla Mamy, która jest na bakier z technologią.
Ostatnio spodobał się Mamie mój tablet i pomyślałam, że warto byłoby dokonać zakupu niedrogiego sprzętu.

Zależałoby mi na tym, żeby tablet posiadał wejście mini HDMI, aparat z tyłu. Pozostałe parametry podstawowe: matryca TN, 512 ramu, 4GB pamięci. Jeśli będą lepsze to oczywiście lepiej, ale nie jest to konieczne. 3G nie jest potrzebne.

Znalazłam dwa modele, które mnie zainteresowały:
GoClever Tab R83.2 mini
Colorovo CityTab Lite 7" 2.2

Co sądzicie na temat tych tabletów? Jakie inne modele możecie polecić?
Nie piszcie, proszę, komentarzy typu "dozbieraj i kup droższy", "za tą cenę to będzie badziew", ponieważ wiem co chcę kupić i ile pieniędzy chcę na to przeznaczyć. Uważam, że nie ma sensu kupowanie droższego sprzętu, który (jest spora szansa) będzie leżał nieużywany. Z pewnością jeśli Mamie się spodoba zabawa tabletem to przy najbliższej okazji kupię coś porządniejszego.

Proszę o pomoc.
Avendsa

Do: TABLET DLA SENIORA

Postprzez jacek111 » 11 Lis 2014, o 20:00

W biedronce jest teraz MyTab za 239 zł. - jak na tanie sprzęty podobno radzi sobie całkiem nieźle. Tanich tabletów jest niestety od groma (a może i stety?) więc trudno kojarzyć te wszystkie modele. Chodzi mi o to, że po prsotu nie są to znane tablety, o któych się często słyszy, że są takie czy takie. Jeśli patrzyłaś na specyfikację i Ci odpowiada - to po prsotu wybierz ten, który uważasz że lepiej spełnia Twoje oczekiwania.

Wiem, ze pisałaś czego nie pisać, ale... najtańsze markowe tablety dostaniesz za ok 300 zł. Tylko tak mówię... na wszelki wypadek ;)
jacek111

Postprzez marcus » 11 Lis 2014, o 20:02

Tablety, które podałaś różnią się pzrede wszystkim ekranem. Colorovo jest 7", a GoClever 8" - to wbrew pozorom wyraźna róznica. Do użytku domowego polecam jak największy tablet. Za GoCleverem przemawia rownież to, że ma ekran IPS (z reguły lepsze katy widzenia).

O tym z biedry też słyszałem całkeim dobre opinie.
marcus

Postprzez Avendsa » 12 Lis 2014, o 09:51

Dziękuję Wam bardzo za pomoc.
Avendsa

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości