Tablet [android] do 1000 zł

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet [android] do 1000 zł

Postprzez Rakor » 30 Sty 2016, o 18:05

Witam,

poszukuję tabletu z androidem w cenie do około 1000 zł. Potrzebuję by granie na nim w gry typu Dead Trigger 2, czy Real Racing 3 nie sprawiało żabnych kłopotów ( około 30 kl./s ) i powinien on mieć w miarę dobrą baterię ( około 5-6 h intensywnego użytkowania )

W czasie przeszukiwania internetu w poszukiwaniu tabletu znalazłem kilka ciekawych propozycji :

- ASUS MeMO Pad 7

- Lenovo Yoga Tablet 2 10

- Lenovo S8-50L

- Gigabyte Tegra Note 7

Czy któryś z nich byłby dobrym wyborem ?
A może macie własne propozycje ?
Rakor

Do: Tablet [android] do 1000 zł

Postprzez GrimPiece » 1 Lut 2016, o 21:08

Wszystkie są dość ok, nie znam za dobrze tegry. Na memo pada bym nie stawiał, jeśli ma być pod gry, bo chociażby druga w kolejce Yoga jest od niego wydajniejsza. Yoga ma też bardzo dobrą baterię - chyba najlepszą na rynku. (użytkowanie typu internet / maila / pdf daje radę nawet kilkanaście godzin na jednym ładowaniu).

JEśli chcesz typowo pod gry, to popatrz jeszcze na nvidię shield albo trochę starszego nexusa. to były tablety robine z myślą o graczach i mają znacznie lepszą wydajność w grach niż większosć tabletów w tej półce cenowej.
GrimPiece

Postprzez Rakor » 3 Lut 2016, o 11:16

A jesli nexusa to który model ?
Rakor

Postprzez Rakor » 3 Lut 2016, o 13:09

A czy nVidia shield sprawdilby sie w codziennym zastosowaniu ? Czy opłacałoby sie kupowac shield az wbudowanym padem ? ( portale ) ?
Rakor

Postprzez marcus » 5 Lut 2016, o 20:55

W budżece jest tylko Asus Nexus 7" sprzed 2 lat. Teraz dostaniesz go za jakieś 6 stówek, nie jest pierwszej świeżości, ale z gierkami dalej powinien dawac radę bez problemów. Natomiast nie wiem jak wygląda sprawa aktualizacji do niego. WArto by było sprawdizć przed zakupem. Aha, ten model nie ma wejścia na kartę SD, i to jest jego główny minus moim zdaniem. Jest jeszcze nowszy HTC , ale bliżej mu się nigdy nie przyglądałem, więc się nie będę wypowaidać.

Tak, shield jak najbardzeij nadaje się do "normalnych" zastosowań również. Tablet jak tablet, tylko o bardzo dobrej wydajności i z możliwością streamingu grafiki z kart NVidii na kompie (niektóre modele) albo w chmurze, ale to nie zawsze działa.
marcus

Postprzez Rakor » 5 Lut 2016, o 22:26

Ale z shieldem chyba dam sobie spokój :P ma słabą baterie i malo pamięci wbudowanej :P

Co powiesz na lenovo yoge 2 10" ? Czy jest to dobry wybór ? Jak sie ma on do yogi 3 ?
Rakor

Postprzez jacek111 » 11 Lut 2016, o 01:09

Yoga 2 dobry wybór. Gry, któe wymieniłeś będą chodzić, yoga ma przede wszystkim bardzo dobrą baterię i to już od pierwszej wersji.
jacek111

Postprzez Rakor » 17 Lut 2016, o 15:04

Dzieki Jacek ;) teraz wiem ze kupię yoge 2 :)
Rakor

Postprzez Darek Pe » 17 Lut 2016, o 22:12

żeby sprawdzić czy gry będą chodzić najlepiej wejść poszukać filmów z testami tabletów, albo przynajnmeij artykułow. Real racing 3 często był w testach wykorzystywany jakiś czas temu jak szukałem tabletu dla siebie. Nei wiem cyz dalej jest.

Yoga 2 nie używałem, ale słyszałem dobre opinie do tej pory.
Darek Pe

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości