Tablet do 1000zł

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet do 1000zł

Postprzez FeRn00 » 30 Kwi 2013, o 16:57

Witam, otóż mam na cela w najbliższym czasie kupić tablet. Długo czytałem inne fora i każdy proponuje co innego. Najbardziej przerażają mnie proponowanie w wiekszości tablety chinskie i nie wiem co o nich sądzić.. Widziałem wiele dobrych(ale rózniż kilka złych :() opinii nt. Modecom FreeTAB 9704. Co o nim sądzicie ? A może jakis tablet od bardziej znanej firmy typu Samsung ?
Tablet jest mi potrzebny po to aby mial cos mniejszego niż laptop a wiekszego niż smartfon. Mało interesuja mnie gry 3D lecz bardziej filmy ogladanie na portlach róznych od yt. Nie przepadam tez za zacinaniem sie lub ładowaniem częsciej niż raz dziennie.
Prosze o pomoc, bo sam juz nie wiem co robic.. :wisze:
FeRn00

spory wybór

Postprzez macarena_1983 » 30 Kwi 2013, o 21:54

Wiem, jak to jest - im dłużej się człowiek zastanawia, tym mniej wie. Bo już ma mętlik w głowie. Każdy mówi co innego...
Nie przejmuj się tym, ze "chińskie". Teraz wszystko masz produkowane w Chinach. Jedyna rada - nie wybieraj firmy, która nie ma swojego serwisu w Polsce !!! Bo w razie naprawy, które zdarzają się niestety często - będziesz miał spory problem. Firma / marka jaką kupujesz musi mieć swoja stronę internetową ( tak jak Modecom), i musi serwisować tablety w naszym kraju.
Samsung wydaje się najlepszym wyborem, ale jest droższy niż 1000zł. Modecom to tablet budżetowy, co nie znaczy że zły.
Weź jeszcze pod uwagę firmy Kiano, Archos Arnova, Overmax.
Wymieniony przez Ciebie Modecom jest niezłym wyborem - w razie czego możesz naprawiać go na gwarancji 2 lata. One sa niezłe te Modecomy. :brawo:
macarena_1983

tablet

Postprzez Evoq_com_pl » 8 Maj 2013, o 15:39

To akurat racja,teraz większość urządzeń produkowana jest w Chinach,więc kraj to żaden wyznacznik,liczy się jakość,cena no i również firma z jakiej kupujesz dany sprzęt. Może tablety Evoq przypadną Ci do gustu.
Evoq_com_pl

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] oraz 11 gości