tablet do 1000zł

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

tablet do 1000zł

Postprzez olcku » 6 Paź 2015, o 22:54

Witam, przychodzę z pytaniem - jaki wybrać tablet? Oczywiście zaraz naskrobię co mnie interesuje i liczę na to, że ktoś pomoże mi coś wybrać, bo ja sama ... nie wiem :D
A więc tak: interesuje mnie tablet, który będzie łączył się przez wifi, a także żeby miał 3g/lte (nieważne które), kolejnym moim wymogiem jest to, żeby miał 2GB RAMu (gdyż niestety jestem człowiekiem, który byłby w stanie zagładzić sprzęt z pamięcią 1GB, tak myślę), pojemną w miarę baterię oraz Androida, ostatni mój wymóg... cena do 1000zł. i tutaj się zamyka lista dobrych tabletów, i trzeba wybierać między gorszym złem (taki mały żarcik, bo mam nadzieję, że coś wybiorę!). Rozmiar nie ma znaczenia!
Początkowo wymyśliłam sobie Lenovo S8-50L, jednak trochę w opiniach przeraża mnie to, że ponoć ma słabą baterię, która się strasznie nagrzewa. Z kolei to tylko czyjaś opinia, wiadomo, że każdy inaczej korzysta ze sprzętu, ale... ja zagładzę wszystko!
Pomocy, pomóżcie!
olcku

Do: tablet do 1000zł

Postprzez marcus » 7 Paź 2015, o 17:19

Trochę jest fajnych tabletów które można dostac do 1000 zł - chociaż nie pamiętam dokładnie ich specyfikacji, więc nie gwarantuje, że spełnią Twoje wymagania. Ale na pewno warto popatrzyć na Samsungi Galaxy Tab S oraz Samsung Galaxy Note, LG G Pad, Lenovo Yoga (1, 2 lub 3 - zależnie od wymagań cenowych - Yoga mają bardzo dobre baterie)

Jeszcze pytanie jaka wielkosć ekranu Cię interesuje.
marcus

Postprzez benkp » 8 Paź 2015, o 07:00

W sklepie rtv Euro agd możesz kupić tablet na raty. Zobacz sobie:
http://www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-m ... alne.bhtml
Raty 0% na 12 miesięcy tak wiec możesz powoli spłacać tablet i nawet tego nie odczuć. Warto jest zainwestować w tablet Lenovo Yoga 2 z LTE. Koszt 1200 zł a obecnie oferuje najlepsze parametry w stosunku do ceny. Ekran full hd, dobra pamięć. Niektórzy narzekają na podstawkę ale mieści się w niej bardzo dobra bateria, która sprawia,że tablet działa na niej do 18 godzin.
Awatar użytkownika
benkp

Postprzez olcku » 8 Paź 2015, o 17:36

właśnie wczoraj zakupiłam Lenovo Yogę 2, 8 cali. Myślę, że spełni moje oczekiwania ;)
olcku

Postprzez GrimPiece » 10 Paź 2015, o 13:55

dobry wybór, zwłaszcza, że aktualnie dwójka jest już w całkiem przystępnej cenie. Moim zdaniem to jeden z najlepszych tabletów, jakie są aktualnie dostępne, patrząc na stosunek ceny do jakości.
GrimPiece

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Exabot [Bot] oraz 1 gość