Tablet do 1000zł

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet do 1000zł

Postprzez Kakarip » 11 Kwi 2017, o 12:23

Witam,
szukam tabletu który będzie miał 8 cali/10 cali wyświetlacz. Będzie w stanie poradzić sobie z odpaleniem 1080p full hd filmu z youtube i będzie można na nim odpalić takie gierki jak stardew valley albo albion online. Super by było jakby miał możliwość obsługi karty SIM za czym idzie możliwość dzwonienia smsmowania i używania internetu.

Chciałbym żeby to był mój najlepszy przyjaciel, który zawsze stoi u mego boku, czy to w ubikacji, czy w sypialni, czy gdziekolwiek indziej w terenie :kibel:
Myślałem do tej pory o K1 Shield lub Chuwi hi10 pro albo ewentualnie ostatecznie o jakimś Lenovo Yoga.

Jestem nowy na forum, pokażcie mi że to miejsce jest warte poświęcenia czasu i że siedzą tu wartościowi ludzie o przydatnej sporej wiedzy w tematyce tabletów.

Byłbym wdzięczny za pomoc!
Kakarip

Do: Tablet do 1000zł

Postprzez Majeczek » 21 Kwi 2017, o 23:34

A to nie lepiej uderzyć w coś markowego jak Lenovo Yoga - http://www.komputronik.pl/product/29974 ... ieski.html ?
Majeczek

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość