Tablet do 100zł +wejście kart sim

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet do 100zł +wejście kart sim

Postprzez taczek » 18 Sty 2015, o 13:54

Cześć,

Proszę Was o pomoc ponieważ potrzebny mii jest tablet do pracy,a zupełnie jestem zielony w tej technologii.

Chciałym mieć dobrego tableta,który ma funkcję slotu karty sim z funkcją 3G + Wifi tak do 1000zł. Czy ktoś mógłby mi poradzić jaki kupić ,aby spełniał te wymogi?

Z góry dziękuję za odpowiedź :-)
taczek

Do: Tablet do 100zł +wejście kart sim

Postprzez benkp » 19 Sty 2015, o 07:45

A na początku myślałem,że jak w temacie do 100 zł :D
1000 zł to bardzo duże fundusze tak więc na pewno coś się fajnego znajdzie.
Zerknij sobie na poniższy model:
http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/12079820
8 cali full hd
4g
4 rdzenie procesora.
Dobra opcja.
Awatar użytkownika
benkp

Postprzez jacek111 » 19 Sty 2015, o 12:42

sporo tabletów w tej cenie znajdziesz z funckajmi, które wymieniłeś. Generalnie rozejrzyj się za markami typu asus, acer, lenovo, samsung, dell - za tysiaka spokojnie kupisz markowy, solidny tablet.

ewentualnie możesz doprecyzować co Cię najbardziej interesuje - jakiś konkrenty rozmiar tabletu, system albo czy zależy Ci na dobrej wydajności itp. Do czego chcesz głównie używać taba?
jacek111

Do: Tablet do 1000zł +wejście kart sim

Postprzez taczek » 19 Sty 2015, o 16:24

Ojej... faktycznie o jedno 0 mnie się mniej napisało, sorki :-)

Tak,tak chodzi o 1000 zł hehe

beenkp: Napiszę Ci,ze fajny tablet zaproponowałeś,ale on ma funkcję 4G i obawiam sie,ze jeśli bym włożył kartę sim na której mam internet 3G to nie będzie działać.

jacek111: No właśnie hmm... sporo tabletów mogę znaleźć ,ale chodzi oto ,ze nie wiem któy wybrać ponieważ nie znam się za bardzo na tych wszystkich funkcjach typu parmetry,programy itd...
Chodzi mi o to żeby tablet był dobry,nie psuł się i oczywiście miał slot kart sim dlatego że internet mi jest potrzebny na zewnątrz , abym mógł spokojnie przełożyć kartę sim z telefonu do tableta i spokojnie korzystać.
a jeśli chodzi o system to wszystkie praktycznie maja android takze dla mnie mógłbym on być.
jeśli chodzi o rozmar to nie za duży ani nie za mały. Myślę,że gdzieć w granicy 7,8 cala.
Głównie mi jest on potrzeby do odbierania poczty,przeglądania zdjęć, aby też mógł odtworzyć każdy rodzaj dzwięku mp3 itd...

Potrzebny mi on jest na studia oraz do pracy.
taczek

Postprzez marcus » 19 Sty 2015, o 21:38

jacek111 chyba chciał napisać głównie, żbyś się rozglądał na tabletami tych marek bo w tej cenie już znajdziesz coś dobrej marki, a odpuśc sobie goclevery czy kiano.

karta 3g bęzdie Ci działać na modemie 4g także śmiało możesz brać, tablet, który polecił benkp jest bardzo spoko.

to nie prawda, że prawie wszystkie tablety są na androidzie. Coraz więcej tabletów jest też na windowsie 8.1 i wierz mi lub nie, ale są ludzie, którzy nawet nie chcą patrzeć na Androida i szukają tabletów tylko z windowsem- najczęściej jak ktoś potrzebuje tabletu właśnie do pracy i profesjonalnych zastosowań. No i oczywiśćie są ipady z iOS-em.

co do wielkości tabletu to nie wiem czy już korzystałeś choćby przez dłuższą chwilę z tabletu takiego czy innego, ale jeśli nie to radzę (i myślę, że inni też się zgodzą) przejść się najpierw do jkaiegoś marketu i pobawić kilkoma modelami. Wtedy czasem się okazuje, że np. 7" to rozmiar ok, a 10" już zdecydowanie za duży. Jak się nie używało to na oko trudno ocenić, w użytkowaniu to inaczej wypada.

z tym odtwarzaniem dźwięku itp. to zawsze możesz sobie poinstalować kodeki, odtwarzacze itp. - to możliwe i na androidzie i i na windowsie bo jest masa apek tu i tu.

jak z windoswsem to może jakiś dell venue pro , a jak na androidzie to dell venue 8 fhd i poza tabletami Lenovo to jeszcze polecam Samsungi - zwłaszcza Samsung Galaxy Tab S, ale z lte / 4g to jeszcze droższy sprzęt, alternatywnie galaxy tab 4.
marcus

Do: Tablet do 1000zł +wejście kart sim

Postprzez taczek » 19 Sty 2015, o 23:51

Dzięki za odpowiedzi.

marcus: oczywiscie,ze sie bawiłem różnimi tabletami. Powiem Ci,ze mi jest to bez róznicy jakiej wielkosci będę go miał :-)
tak, masz rację ,.zę nie wszystkie tablrty są na androidzie,ale mnie to bez różnicy na prawdę. Byle by się nie psuł i był dla mnie użyteczny. Nie obchhodzą mnie jakieś bajery typu gry itd.....
hoho... fakt ten samsung co mi zaproponowałeś rzeczywiście jest dobry,lecz cena w zupełności mnie powaliła.

Znalazłem cos ,lecz muszę się Was poradzić co o tych tabletach myslicie i który najlepiej wybrać :

http://www.komputronik.pl/product/195067/Komputery/Tablety/Samsung_T211_Galaxy_Tab_3_7_0_8GB_3G_white.html

http://www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-multimedialne/samsung-galaxy-tab-4-7-0-lte-8gb-sm-t235-czarny.bhtml#opis

http://www.mediamarkt.pl/czeladz/tablet-lenovo-ideatab-a10-70-a7600-2,id-958872
taczek

Postprzez jacek111 » 21 Sty 2015, o 14:23

tab 3 bym sobie odpuścił bo to jednak już starszy sprzęt, tzn. do przeglądania neta wystarczy, ale jednak tab 4 jest wydajniejszy i dłużej będzie wspierany. Lenovo ok, choć polecam też zobaczyć Lenovo Yoga 1 albo 2. Oba są w wersjach o różnej przekątnej i z 3g albo bez a mają bardzo dobre baterie - czyli na studiach i w pracy jak znalazł. Poza tym jeszcze asus fonepad może przypadnie Ci do gustu.
jacek111

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości