Tablet do 1100 zl :)

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet do 1100 zl :)

Postprzez 99lipiec99 » 22 Paź 2014, o 21:40

Witam :) Jestem tu nowy wiec licze na wyrozumialosc i pomoc :) szukam fajnego tabletu :) najlepiej z samsunga ale wasze opinie o innych tez chetnie wyslucham i przemysle :) szukam tabletu o wielkosci ok 10 cali i z technolodia 3G :) chodzi mi tu glownie o ogladanie filmow, pisanie w podrozy i przegladanie :) licze na wasza szybka i mila pomoc pozdrawiam =D
99lipiec99

Do: Tablet do 1100 zl :)

Postprzez marcus » 23 Paź 2014, o 15:29

Witam ;) Lenovo Yoga B8000, wersja z 3G kosztuje niecałego 1000 zł. Bardzo porządny tablet ze światną baterią, który na pewno wystarczy do tych zastosowań, jakie wymieniłeś. Jakby Ci pasował ten tablet to możesz trochę się wstrzymać z zakupem, bo własni wyszła Yoga 2, czyli cena 1nki pewnie pojdzie niebawem ostro w dół. Inna sprawa że możesz dołożyć trochę i kupic wlaśnie dwójkę - tu jednak nie mam sprawdzonych opinii, bo na razie nie ma zbyt wielu informacji na jej temat. Prawdopodobnie jest to świetny tablet, ale wiadomo, ze wpadki zdarzają się każdemu producentowi, więc radze doszukać jakiegoś infor przed ewentualnym zakupem.

Samsungi tez ok - choć o galaxy tab 4 słyszałem pare negatywnych opinii,. Oczywiście jak możesz dołożyc to na pewno Note 2014 Cię nie zawiedzie.
marcus

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 8 gości