Tablet do 2000. Temat już był ale chcę go sprecyzować...

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet do 2000. Temat już był ale chcę go sprecyzować...

Postprzez Jacek » 15 Lis 2016, o 16:42

Witam. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem tableta. W przyszły piątek prawdopodobnie w niektórych sklepach będzie można kupić coś w okazyjnej cenie i zależy mi na tym żęby mieć jakieś rozeznanie w temacie do piątku 25.11. Jeżeli chodzi o tablet to zależy mi przede wszystkim na sporym ekranie powyżej 10 cali. Przydatna była by również możliwość dokupienia klawiatury. Rozglądałem się w internecie i zastanawiałem nad sprowadzeniem z Chin Teclasta x16 Power który moim skromnym chociaż możliwe że błędnym zdaniem powala parametrami w stosunku do ceny... największą wadą tego modelu prawdopodobnie jest jego dostępność ponieważ nie mogłem go znaleźć na kilku stronach z chińskim sprzętem. Drugą ciekawą opcją wydaję się być Lenovo Yoga Tab 3 pro z wbudowanym projektorem co może w przyszłości okazać się bardzo przydatne. Parametry słabsze od Teclasta x 16 Power ale projektor fajny. Trzecią opcją jaką znalazłem jest Asus Transformer Book T100tal którego można kupić już za 1300 PLN. Wiem że na rynku jest jeszcze wiele innych prawdopodobnie lepszych opcji które pominąłem ale wolę poradzić się kogoś kto zna się na sprzęcie i dzięki komu nie wydam nie potrzebnie pieniędzy. Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelką udzieloną mi pomoc.
Jacek

Do: Tablet do 2000. Temat już był ale chcę go sprecyzować...

Postprzez marcel591 » 16 Lis 2016, o 11:19

No ja wybrał bym Asus, bo to solidna firma.
marcel591

Postprzez Jacek » 16 Lis 2016, o 13:16

Zgodzę się co do solidności Asusa ale słyszałem również sporo pozytywnych opinii o marce Lenovo. Przeczytałem też kilka artykułów z forum na temat chińskiego (Teclast) tableta i ta opcja raczej odpada. Parametry Lenovo i Asusa wyglądają bardzo podobnie cena z resztą również ( na Amazonie kolejno 380 i 420 euro) mieści się w granicy 2000 PLN. Zastanawiam się czy za takie pieniądze nie byłbym w stanie dostać jakiegoś Samsunga i czy nie był by on lepszy od tych wymienionych w poście...
Jacek

Postprzez Majeczek » 29 Lis 2016, o 00:35

Ja bym brał Yogę:)
Majeczek

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości