Tablet do 2000zł Ipad Air vs. Xperia z2

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet do 2000zł Ipad Air vs. Xperia z2

Postprzez KrzysiekTak » 6 Paź 2014, o 15:46

Siemanko chce was prosić o wyrażenie swojej opini, nie mam pojęcia jaki tablet wybrać. Tableta kupuje do oglądania filmów z YT i dla jakiś gierek dla zabicia czasu, mój dylemat polega na tym ze Z2 ma lepsze bebechy a air na większości forach jest top 1 no i bardziej mi się podoba.(jeżeli macie jakieś inne teblety ciekawe do tych zastosowań, albo może w tym roku mają wyjść jakieś nowe tablety w tej cenie to proszę napiszcie mi)Dzięki z góry.
KrzysiekTak

Do: Tablet do 2000zł Ipad Air vs. Xperia z2

Postprzez GrimPiece » 7 Paź 2014, o 19:30

Do prostych gierek i oglądania filmów to Ci wystarczy prawie każdy tablet, nawet za 1/4 tej kasy. Więc nie wiem - możesz np. zerknąć na Asus Memo Pad FHD albo Lenovo Yoga. Te co wymieniem to ok 1000 - 1500 zł. Z kolei jak chcesz typowo gamingowy tablet to najlepiej się sprawdzi Shield od Nvidii.

Co do Xperia Z2 i iPad - na obu Ci pójdą dobre gierki, filmy tym bardziej więc to raczej kwestia Twoich preferencji, ktory wybierzesz. IPad na pewno jest niedościgniony jeśli chodzi o jakość wykonania, za to masz iOS-a który jest mimo wszystko mało popularny u nas - warto to wziąć pod uwagę.
GrimPiece

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 18 gości