Tablet do 300zł

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet do 300zł

Postprzez dersal » 19 Gru 2014, o 22:30

Cześć! Zastanawiam się nad kupnem tableta dla dziecka, (oglądanie bajek w samochodzie, puszczania mu muzyki) oraz czasem do internetu. Chciałbym przeznaczyć 200-300zł. Jaki wybrać? Zastanawiałem się nad jakimś Pentagramem. Nie znam się kompletnie na tabletach, proszę o jakiś rozsądne propozycję ;)
dersal

Do: Tablet do 300zł

Postprzez marcus » 20 Gru 2014, o 00:40

Szczerze mówiąc trudno wskazać coś konkretnego. Jest cala masa tabletów za 200-300 złotych marek takich jak Kiano, Pentagram czy GoClever. Jak dla dziecka to moim zdaniem po prsotu warto kupić jak najtańszy tablet - dzieciom w końcu taka czy inna rodzielczość albo wydajność nie robi większej rożnicy :) :) a jak maluch zacznie grać zbyt aktywnie i zrzuci tablet to taniego urządzenia nie będzie aż tak szkoda.

Zamiast tego polecam zaopatrzyć się w ladowarkę samochodową i jakiś solidny uchwyt na zagłówek - to ułatwi sprawę z używaniem tabletu w aucie. Dzięki ładowarce nie będize problemu z padającą baterią, która zazwyczaj słabo trzyma w tanich tabletach.
marcus

Postprzez dersal » 20 Gru 2014, o 12:42

Właśnie rozglądałem się za Pentagramem i Mantą. Są one najtańsze, ale po opiniach na forach sądzę, że lepiej dać już więcej niż kupić totalne dziadostwo, które się po czasie zepsuje i trzeba będzie kupić nowe. Myślałem na DELL Venue 7, opinie są w porządku. Cena, ok 400zł+. W Komputroniku 399zł. Warto kupić lepszego i dołożyć to 100zł czy jednak kupić takiego Pentagrama, Mante, GoClever? Do rzeczy oczywiście wspomnianych wyżej (bajki dla dziecka ew. internet)
dersal

Postprzez GrimPiece » 21 Gru 2014, o 01:03

zależy jak tam będzie użytkowany. DEll to bardzo porządny tablet i lepszego w cenie do 400 nie znajdziesz. Jeśli nie boisz się znieszczenia to bierz śmiało tego Della. Ewentualnie coś w podobnej cenie Lenovo - najprawdopodobniej bateria będzie lepiej trzymać. W dellu zdaje się ok5-6 h trzyma, a Lenovo z reguły ma dobre baterie wiec myślę, że nawet tanie modele dadzą radę do tych 10 h.
GrimPiece

Postprzez benkp » 2 Sty 2015, o 09:28

Wcale nie musisz tak dużo wydawać.
Jak możesz sobie zobaczyć Dell Venue 7 obecnie jest w bardzo dobrej promocji tak więc możesz go kupić w cenie 350 zł w jednym ze sklepów:
http://najtaniej.co/produkt/tablety/dell-venue-7.html
Poza tym bateria jest mocniejsza - spokojnie wytrzyma do 10 godzin.
Bateria po5 czy 6 godzin trzyma właśnie w tabletach kiepskich marek takich jak Manta czy Goclever ( myślę,ze jeśli się skusisz to pewnie z czasem zaczniesz narzekać,czemu to nie kupiłeś sobie czegoś porządnego...).
Awatar użytkownika
benkp

Postprzez marcus » 2 Sty 2015, o 12:58

ja z kolei słyszałem o około 8h godzinach średnio. Tylko pytanie co to znacyz średnio :D non stop grania to pewnie da radę 5-6 h, a jak net to i 10 plus. Dell chyba znowu tanieje po świętach, bo na ceneo przed świętami był najtańszy za 450 , a przed 399 :D 350 to spoko cena za niego.
marcus

Postprzez Mario12 » 4 Lis 2016, o 12:27

Za niecale 300 zl kupilem tablet z goclever. Sporo podrozuje pociagami wiec takie male urzadzenie bardzo mi sie przydaje. W zestawie z etui i klawiatura co bardzo pomaga w uzytkowaniu. Procesor taki jak w sredniej jakosci netbooku wiec za trzy stowki warto go kupic.
Mario12

Postprzez Majeczek » 29 Lis 2016, o 00:33

Pierwsze co sensowne przychodzi mi do głowy w tej cenie to http://www.komputronik.pl/product/28647 ... 2866-.html
Majeczek

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości