Tablet 8 cali do 350zł - internet/pdf/twitch.yt

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet 8 cali do 350zł - internet/pdf/twitch.yt

Postprzez xProFear » 26 Paź 2015, o 18:53

Witam

Zastanawiam się nad kupnem tabletu do 350 zł - nowy. Chciałbym, aby tablet w miarę dobrze chodził tzn. nie zacinał się przy przeglądaniu internetu, czy też oglądania filmów na yt/twitch. Najbardziej zależy mi na dobrym ekranie, jeśli ma być to tablet do oglądania i czytania pdfów. Co do systemu, jest mi to obojętne może być windows jak i android, choć do androida jestem troszkę pesymistycznie nastawiony, bo wiem że urządzenia za małe pieniądze lubią się przywieszać, zacinać. Na tablecie chciałbym oglądać filmy z takich stron jak cda oraz filmy w jak najlepszej rozdzielczości. Jeśli istnieje coś godnego w tym przedziale cenowym, proszę o porady :)
xProFear

Do: Tablet 8 cali do 350zł - internet/pdf/twitch.yt

Postprzez GrimPiece » 28 Paź 2015, o 20:35

na androidzie często jet problem z flashplayerem - nie wiem jak na windowsie. Ale ogólnie to nie jest tak, że tablety z androidem są tanie i gorsze od tych z windowsem - i tu i tu są zarówno mocne sprzęty, jak i buble. Nawet za mniejsze pieniadze celowałbym w jakis markowy sprzęt. Może Toshiba Encore, albo Dell Venue 8 (hit jakoś rok temu), ewentualnie starszy Samsung , np. galaxy tab 3 - nie jest zbyt wydajny, ale porządnie wykonany.
GrimPiece

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości