Tablet do 400 PLN z Aero2

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Postprzez szmajchel » 28 Lip 2014, o 20:30

Poszukuję tabletu do 400 PLN (cena za nówkę) z obsługą Aero2. Dodatkowo tablet musi być w miarę zgrabny, lekki i 7". Będzie głównie używany do surfowania po necie, czytania, jako organizer i narzędzie pracy (pakiet Office). Nie będzie używany do gier, więc nie potrzebuje wydajnego procesora czy dużej ilości pamięci.
Jedyne co znalazłem to NavRoad Nexo Smart. Co myślicie o tym tablecie, ewentualnie co innego moglibyście polecić, żeby spełniało wymagania?
szmajchel

Re: Tablet do 400 PLN z Aero2

Postprzez Marcin Bąbelek » 28 Lip 2014, o 20:51

NavRoad to raczej budżętowe tablety, aczkolwiek nigdy nie interesowałem się jakoś bliżej tą firmą. Jesli miałbym wybierać wśród tanich marek, to nad nimi faktycznei można by się zastanowić... Niemniej jednak polecam zastanowić się nad Asus Memo Pad 7" albo Dell Venue 7". Oba świetne i kosztują ok 400 - 450 zł (choć w przypadku Dell Venue trzeba trochę poszukać żeby w takiej cenie sięzmieścił). Nie jestem tylko pewien jak u nich z Aero2.
Marcin Bąbelek

Postprzez Raffii » 19 Sie 2014, o 19:27

Witam,

Mam coś specjalnego do zaoferowania. http://techsat24.pl/tracer-ovo-3g. Ceny tabletów oferujących 3G z obsługą Aero 2 w ostatnim czasie znacząco spadły. Przyjrzyj się temu modelowi.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Raffii

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości