Tablet do 450zł, min.8GB, 3G, Aero 2, bateria min. 6h

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet do 450zł, min.8GB, 3G, Aero 2, bateria min. 6h

Postprzez Martacz » 26 Kwi 2015, o 13:03

Jak w temacie.
Poszukuję tabletu w cenie 400 - 450zł.
Pamięć min 8GB (choć lepiej więcej),
3G (Aero 2),
bateria działająca min. 6-7h,
7 - 8 cali.

Zależy mi na oglądaniu filmów, korzystaniu z internetu (w szczególności skype), ewentualnie robieniu zdjęć (ale niekoniecznie), czytaniu ebooków.
Wstępnie z tego co widziałam na forum polecacie najczęściej Lenovo i Acer, a takich jak Kiano czy Goclever lepiej unikać. Proszę o pomoc. :)
Martacz

Do: Tablet do 450zł, min.8GB, 3G, Aero 2, bateria min. 6h

Postprzez Martacz » 26 Kwi 2015, o 22:47

Po wykonaniu zestawienia specyfikacji najlepszych tabletów w przedziale cenowym 400 - 550zł, wybrałam ostatecznie Kiano Intelect 8.9. Znalazłam go wyjątkowo w Saturnie Outlet na przecenie z 699zł na 399zł.
Na zdjęciu przedstawiam zrobione przeze mnie zestawienie, być może komuś się przyda. :)
http://i62.tinypic.com/vxp539.png
Martacz

Do: Tablet do 450zł, min.8GB, 3G, Aero 2, bateria min. 6h

Postprzez GrimPiece » 27 Kwi 2015, o 22:48

kurde, szkoda że nie poczekałeś chwilę dłużej, bo myślę, żę jednak Kiano byśmy Ci w większości odradzali. SPECYFIKACJA TO NIE WSZYSTKO. A nawet bardzo mało. Często tablety mocniejsze w tabelkach chodzą gorzej od tych teoretycznie słabszych, ale porządnie wykonanych. Między innymi dlatego zwykle polecamy Lenovo, Acer, Asus, Dell itp... a nie GoClevery i Kiano. Te ostatnie mają też większą awaryjność.

Z drugiej strony trzeba powiedzieć, żę Kiano Intelect to jeden z najlepszych i najbardziej chwalonych modeli Kiano, więc mam nadzieję, że będzie chodził jak trzeba ;) I pożyje trochę dłużej.

PS dzięki za zestawienie. Jak ktoś będzie szukał czegoś w podobnej półce cenowej to na pewno się przyda.
GrimPiece

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 3 gości