Tablet do 500-700 zł

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet do 500-700 zł

Postprzez szmidlu » 10 Kwi 2013, o 20:15

Witam. Poszukuję swojego pierwszego tableta od 500 do 700 zł . Tableta chce przeznaczyć do !gier!/internetu/grafiki . Jestem "młodym" grafikiem i chce żeby spełniał moje "duże" wymagania. Wiem, że ciężko do tej ceny coś wybrać ale może damy radę . Czytałem u was na forum o funkcji IPS która jest podobno niezbędna przy zakupie tableta więc proszę to uwzględnić . Uwzględnić też proszę dobre parametry + GPS, WIFI, Dobry aparat przedni i tylni, (3G opcjonalnie), Multitouch. Jeżeli coś mi się przypomni to dam znać. Pozdrawiam

Myślałem nad Galaxy Tab 2 7.0 -> http://www.mediamarkt.pl/tablet-samsung ... ,id-293965 . Co myślicie o tym tablecie?
szmidlu

Samsung dobry, ale...

Postprzez Geronimusek » 10 Kwi 2013, o 21:44

Samsungi to jest klasa sama w sobie, i jakiego byś nie wybrał to raczej będziesz zadowolony, ale ... Np. ten model nie ma matrycy IPS tylko TFT. A to jest różnica. IPS jest obecnie jedną z najnowocześniejszych matryc z doskonałymi kątami widzenia, czego niestety nie daje TFT !!
A co byś powiedział na któregoś z tabletów Modecoma?
http://www.modecom.pl/
Mają 7, 8, 9 10.1 calowe i większe . Maja IPS i GPS - przejrzyj specyfikacje. Mają dobre opinie , mają dobre ceny. Jest to marka budżetowa, więc w przystępnych cenach.
Pamiętaj o jednym: możesz mieć problem ze znalezieniem w 7 calowym tablecie matrycy IPS - a jeżeli znajdziesz to będzie droższy niz 700zł.
Geronimusek

tablet

Postprzez Evoq_com_pl » 8 Maj 2013, o 15:40

Ile cali chciałbyś mieć? Bo jeżeli 7,to mogę polecić qPAD 710A. Spełnia Twoje wymagania niemal pod każdym względem,wiec warto się nad nim zastanowić,solidna jakość.
Evoq_com_pl

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 10 gości