Tablet do 500zł

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet do 500zł

Postprzez mateush1234 » 25 Sty 2016, o 19:32

Witam,

szukam jak najlepszego tabletu w cenie do 500zł.

1. Ekran - wielkość ekranu nie gra roli,

2. Przedział cenowy - raczej tablet budżetowy, w cenie do 500zł,

3. Wymagania: klawiatura w zestawie bądź możliwość jej dokupienia i podłączenia, dobra wydajność w stosunku do ceny, dość dobra jakość dźwięku, system to pewnie Android, choć rozważę każdą propozycję, minimum 1GB RAM, żeby to jakoś sprawnie i bez zacięć chodziło, modem 3G z obsługą AERO, choć niekoniecznie, ale miło byłoby gdyby takowy był, co do baterii nie mam preferencji, ale chciałbym żeby wytrzymywała choć te 3h.

4. Wykorzystanie: głównie przeglądanie Internetu, pisanie maili - ogólnie dużej ilości tekstu w podróży i nie tylko, stąd potrzebna klawiatura, posłuchanie muzyki. W gry nie gram. Czasem jednak korzystam z aplikacji typu BlaBlaCar, Bilkom itd.

Dziękuję za pomoc w wyborze.
mateush1234

Do: Tablet do 500zł

Postprzez jacek111 » 25 Sty 2016, o 21:25

Klawiaturę podłaczysz do każdego tabletu, bo każdy ma bluetooth. Chyba, że chciałbyś koniecznie po usb, wtedy musi mieć funkcję otg (też aktualnie ma to większość modeli).

3h na baterii pociagnie nawet większość chińczyków, więc z tym nie będzide problemu ;) Polecam zajrzeć do równoległego wątku, bo tu op wyszukał kilka modeli, które bym Ci też polecał w przedizalne cenowym, który podałęś:
jaki-tablet-kupic/markowy-tablet-za-400-500zl-t5685.html
jacek111

Postprzez mateush1234 » 25 Sty 2016, o 23:42

Mógłbyś polecić mi kilka stosownie do moich wymagań tutaj?
Patrzyłem tam, aczkolwiek wiele z tych modeli nie ma 3g, więc tak nie bardzo.
Jak to jest z tymi klawiaturami bluetooth? Muszą być odpowiednio przystosowane do modelu tableta?
Wolałbym jednak chyba otg, bo raczej takie klawiatury są tańsze.
mateush1234

Postprzez GrimPiece » 26 Sty 2016, o 22:38

Samsung galaxy tab 4 albo S obslugują otg i 3g, tylko nie jestem pewien czy znajdziesz w tej cenie, czy będzie trzeba trochę dołożyć.

Jeśli chcesz wprowadzać dużo tekstu, to przyda się większy ekran, czyli 10".

Klawiatura bluetooth powinna działać z każdym tabletem. Minus jest taki, że niektóre nie mają np. niektórych polskich znaków albo mają trochę inny układ klawiszy, więc warto sie temu przyjrzeć przed zakupem.

Są też tablety od razu z klawiaturą czy tzw. ultrabooki, np. Acer Switch, Asus Transformer Pad czy Lenovo Miix - wszystkie nie są już najnowszymi modelami, więc może znajdizesz je w korzystnej cenie.
GrimPiece

Postprzez Majeczek » 23 Lut 2016, o 23:37

Komputronik ma Della Venue za 550 zł. Do tej kwoty jest całkiem spoko.
Majeczek

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości