Tablet do 600 ZL

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet do 600 ZL

Postprzez azkaz » 31 Sty 2015, o 22:50

Witam poszukuje tabletu głownie do gier , chciałbym aby miał w miarę dobre aparaty . Mile widziany jest również modem 3G ale nie jest konieczny. Ogladalem juz sporo recenzji i juz nie wiem ktorej wierzyc wiec proszę o jakies propozycje. Matryca moze mieć od 7 do 10 cali . Dobrze też aby Wi FI lapalo poprawnie , zebym nie musial siedziec metr od routera :D .
Chcialbym zeby ten sprzet byl dostepny w sieci media markt , euro rtv lub komputronik oraz zeby mial gwarancje na minimum 24 miesiace (mialem juz 2 tablety no i byly z nimi problemy )
rozdzielczość minimum : 1280x768 :D
Pewnie to duże wymagania ale mam nadzieje ze mi pomozecie :)
azkaz

Do: Tablet do 600 ZL

Postprzez marcus » 1 Lut 2015, o 12:41

a jakie tablety miałeś wcześniej? zgaduję że coś goclever, kiano itp. ? Kup coś markowego, to podizała dłużej. Jak do gier to w tej cenie najwyradjniesze tablet ma dell - modele venue 7 oraz 8 albo toshiba encore - też na intelu i porównywalna wydajność. Zawsze tęż możesz rozejrzeć się za nexusem 7, bo to tablwet typowo pod gry, ale on chodzi trochę drożej. Chyba, że znajdziesz jakiś nietrafiony prezent gwiazdkowy albo refabrykowany.

delle na pewno są w komputroniku, nie wiem jak toshiba i nexus.
marcus

Postprzez azkaz » 1 Lut 2015, o 13:23

mialem prestigio i overmaxa :D . no wlasnie nie mam pojecia co wybrac i tak ogladam i ogladam te tablety i 0 pomysłow
azkaz

Postprzez azkaz » 1 Lut 2015, o 15:25

a kolejne pytanie to czy na "toshiba encore" mozna grac w normalne gry z pc ?
azkaz

Postprzez benkp » 2 Lut 2015, o 08:49

Nie kupuj tabletów pokroju Prestigo czy Overmax ;)
Niestety ale większość z nich to chińskie, tanie buble i duże ryzyko, że będzie CI się psuł.
Obecnie w dobrej cenie masz takie Lenovo:
http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/10308593
Rozdzielczość mogłaby być lepsza ale ostatnio miałem okazję przetestować i jakość obrazu jest dobra. Lenovo niezła firma, oferują dobrą gwarancję oraz baterię. Tablet ma oczywiście 3g.
Awatar użytkownika
benkp

Postprzez azkaz » 2 Lut 2015, o 11:42

ale czy jest wystarczający do gier typu gta vice city ? strasznie denerwuja mnie lagi i niechcialbym zeby wystepowaly :D
azkaz

Postprzez jacek111 » 3 Lut 2015, o 12:49

Takie gierki na pewno chodzą na dell venue, nexusie i innych tabletach na intelu. Toshiba chyba tez jest na intelu - jeśli dobrze pamiętam - wiec powinna dać radę. generalnie na windows 8 można uruchamiać to samo oprogramowanie, które możesz uruchomić na kompie z win 8. GTA Vice City powinny pójśc bez problemu. Podobnie jak większość staszych gierek na pecety, które sa kompatybilne z win 8.
jacek111

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 11 gości