tablet do 600zł

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

tablet do 600zł

Postprzez SzopenO » 9 Sie 2014, o 23:06

Mam zamiar zakupić tablet do pdf'ów internetu oraz filmów no i czasami jakiś gier. Najlepiej 8 cali. Byłem w 100% przekonany do Dell Venue 8 jedniak dzisiaj poszedłem do x-kom i gość mi mówi żebym dołożył 200zł na google nexusa 7 i mówił mi jaki to ma genialny wyświetlacz. Nawet mi parametry wydrukował wszystko jednak 200zł bez przesady (i 7 cali). Co byście wybrali na moim miejscu?

P.S zastanawiam się jeszcze nad acer iconia a1-810
SzopenO

tablet do 600zł

Postprzez jacek111 » 10 Sie 2014, o 15:50

To tylko i wyłącznie kwestia Twoich priorytetów. NExus nie ma wejścia na kartę SD (i właściwie pod tym względem jest ewenementem), ale wyświetlacz faktycznie doskonały, podobnie jak wydajnośc na tę cenę. Venue chciałeś kupić więc już go dobrze znasz - to nie będę się rozpisywał. Tak jak mówię, żaden z nich nie jest lepszy, zależy czy wolisz dobry ekran czy wejście na kartę. Wydajnosc Venue też jest bardzo ok - tak przy okazji.

Poza tym za 800 to można już nawet kupić aktualnie najtańsze 10" od lenovo (b8000, s6000), acera (iconia 10), asusa (memo pad 10").

Do tego nexus to jednak 7", venue 7" kosztuje teraz nawet mniej niż 400...

Sory, chyba narobiłęm wiecej namieszania niż pomogłem :D ale lepiej się więcej namyślec i kupić dobrze niz na odwrót :D
jacek111

tablet do 600zł

Postprzez Marcin Bąbelek » 10 Sie 2014, o 16:06

jak do filmów i neta to brałbym jak największy table,t czy min. te 8". Moim zdaniem film lepiej ogląda się na nieco gorszej rozdzielczości, ale sensownej wielkosći niż full HD na trzech calach ;) Jak rozumiem, gry nie są Twoim priorytetem, a Nexus to typowy tablet do gier. Venue natomiast też uciągnie wszystkie Asphalty, GTA itp. JAk masz cierpliwość, to niedługo będzie też nowy Venue z lepszą rozdzielczością, ale cena na razie jest zagadką. Podobno nie ma być drogi, ale może do tysiaczka dobić...

Acer Iconia jest ok, choć - o ile dobrze pamiętam - venue lepiej wypadał pod względem wydjaności na benchmarku.
Marcin Bąbelek

tablet do 600zł

Postprzez Masters12 » 12 Sie 2014, o 10:31

Nexus 7 dobre rozwiązanie, ekran bardzo fajny, dodatkowo wydajny sprzęt będzie służył dłużej :)

Dell Venue 8 posiada fajny design, 2GB RAM procesor Atom, jednak na minus wyświetlacz i głośniki, analizując plusy i minusy wypada dobrze i jest on godny polecenia :)

Z tańszych można polecić: Asusa ME173X Memo Pad 7 model bardzo udany posiada dobrą baterie, w miare wydajny procesor do podstawowych zastosowań ebookow internetu sprawuje sie rewelacyjnie w grach też raczej nie powinien miec problemu jednak wiadomo wychodzą coraz nowsze :)
Masters12

tablet do 600zł

Postprzez GrimPiece » 12 Sie 2014, o 21:04

Jeśli do gier to najbardziej Nexus, potem ewnetualnie Venue, Memo Pad też nie jest zły - ale nieco słabszy od venue. Coś mi się wydaje, że sprzedaż tych najtańszyc memo padów może spaść, kiedy venue leci w dół ;)
GrimPiece

tablet do 600zł

Postprzez natalia33 » 14 Sie 2014, o 15:11

Witajcie, też zastanawiam się nad zakupem tabletu, dlatego podpinam się tu. Jestem zupełnie zielona w temacie. Dla mnie tablet służyłby do przeglądania dokumentów, stron www, czytania e-boków - to główne zastosowania. Gry i filmy - niekoniecznie. Zależy mi na dobrym wykonaniu i wydajności (bateria). Ale słyszałam że do e-boków to tablet niekoniecznie dobry (ekran męczący wzrok). Moglibyście mi coś doradzić w tym temacie?
natalia33

tablet do 600zł

Postprzez jacek111 » 14 Sie 2014, o 20:29

Temat sprzed 5 dni, wiec dużo się nei zdążyło zmienić od tej pory ;) popatrz na te tablety, które już wymienieliśmhy, a jeśli będziesz mieć jeszcze jakieś dodatkowe pytania to pisz oczywiscie, postaramy się pomóc ;)
jacek111

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości