Tablet Do 600Zł

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet Do 600Zł

Postprzez Mackovsek » 11 Wrz 2015, o 10:35

Witam,
poszukuję dobrego tabletu do przeglądania internetu i ewentualnie jakichś pdfów.
Tablet ten powinien mieć wydajną baterię, która będzie trzymała jak najdłużej,
modem, aby móc korzystać z internetu nie tylko za pomocą wifi. Ekran 7 cali
uważam już za wystarczający. Fajnie byłoby, jakby na ten tablet łatwo było znaleźć
dobre etui, najlepiej silikonowe plecki, ale otwierane też może być.
Z góry dziękuję za rady.
Mackovsek

Do: Tablet Do 600Zł

Postprzez GrimPiece » 11 Wrz 2015, o 20:21

ja długo trzymająca bateria to lenovo yoga 1 lub 2. Nie ma tabletu, który trzyma dłużej. Za to będize tu problem z etui, bo yoga ma niestandardowy kształt. Chociaż to etui książkowego chyba wejdzie.
GrimPiece

Postprzez Mackovsek » 12 Wrz 2015, o 11:33

Możesz rzucić jakiś przykład tych modeli? Sam na oku mam Dell Venue 8 16gb FHD LTE, jakies opinie o tym tablecie?
Mackovsek

Postprzez marcus » 14 Wrz 2015, o 17:15

Dell Venue to bardzo dobra seria tabletów, jakieś czas temu były to chyba najczęściej polecane tutaj tablety. Zalety to na pewno dobra wydajność, jak na tę cenę, w wersji FHD masz tez niezly ekran, choć niektórzy marudzą na zbyt ciemne kolory. (w zwykłej wersji, nei wiem jak w FHD się to przedstawia). Bateria trzyma raczej przeciętnie, tablet porzadnie wykonany, dawniej miewał problemy z kompatybilnością z duża liczbą aplikacji w sklepie Play, nie wiem jak teraz to wygląda - może dostał aktualizacje albo apki zostały zaktualizowane.
marcus

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości