Tablet do 650 zł

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet do 650 zł

Postprzez CooRe » 2 Maj 2015, o 13:43

Witam, chciałbym się poradzić jaki tablet zakupić. Funkcje, na których mi zależy to :
- cale powyżej 7. Najepiej 8-10
- możliwość podłączenia do klawiatury
- fajnie jakby była możliwość podłączenia myszki (przejściówka czy coś, nie znam się za bardzo :/ )
- tablet ma służyć do przeglądania neta/oglądania filmów online/jakieś gry przeglądarkowe/face/yt
- fajnie jakby miał system android, nie windows

Proszę o propozycję poniżej - jestem zielony wśród tabletów :D Z góry wszystkim dziękuję !
CooRe

Do: Tablet do 650 zł

Postprzez jacek111 » 2 Maj 2015, o 19:24

Klawiaturę możesz podłączyć praktycznie do każego tabletu. Do większości po kablu (jak jest USB z OTG) a to całej reszty przez bluetootha. To samo dotyczy myszki - jak nie kablu to bezprzewodowo. No przejściówka będzie potrzebna jeśli tablet nie ma pełnego portu USB,

Jak 8 cali to myślę, że albo coś z Samsungów Galaxy Tab albo stary dobry Dell Venue 8 lub Lenovo Yoga 8. Generalnie trzymaj się tym lepszych marek i ich tańszych modeli - to lepiej na tym wyjdziesz niż na chińczykach ;) ;) Do tych co wyminiłem to sobie popatrz jeszcze na Asusy i Acery w tej cenie.
jacek111

Do: Tablet do 650 zł

Postprzez GrimPiece » 4 Maj 2015, o 16:14

Ja polecam Ci tablet LG G Pad, o którym jest ostatnimi czasy głośno. Dobra marka, solidne wykonanie, chodzi płynnie. Tyle, że z tego co się orinetuję to wersje 7" są dostepne za ok 500 zł a najtańsze 8" powyżej 700 zeta, - więc musiałbyś albo postawić na mniejszy rozmiar albo trochę dołożyć.
GrimPiece

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 9 gości