Tablet do 650zl skype+internet

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet do 650zl skype+internet

Postprzez DuzyBobas » 2 Gru 2014, o 17:54

Witam
Jestem zielony w tych sprawach i prosze o pomoc, potrzebuje tablet do 650 zl glownie bedzie on potrzebny aby rozmawiac przez skype wiec kamera musi byc porządna ;) Do tego zalezy mi aby nie zacinal sie bo ten co mam jest tragiczny wiesza sie przy byle czym. Oczywiscie oprocz skype bede przegladal strony internetowe (youtube, facebook) itd. Grac raczej nie bede wiec pod tym katem odpada;)
DuzyBobas

Do: Tablet do 650zl skype+internet

Postprzez marcus » 3 Gru 2014, o 18:29

Kamera z przodu jest marnej jakości prawktycznie w przypadku każdejgo tabletu poniżej 1000 zł :D tyle że do skypa taka jakośc wystarcza. No chyba, ze chcesz prowadzić jakieś webinary przez tablet to pewnie przyda się lepsza rozdzielczość ;)

Tak wstępnie podpowiem, żebyś sobie poprzeglądał ceneo, pod kątem marek: dell, asus, acer, lenovo, samsung. Coś w tej cenie znajdziesz. Pytanie jeszcze jak dużego tabletu szukasz.

btw jaki tablet masz teraz? :) wieszał się od początku? bo moze system jest zawalony ? ;)
marcus

Postprzez DuzyBobas » 8 Gru 2014, o 19:06

No tak od poczatku sie wiesz straszne badziewie mam TouchBox7 Metro takie cos ;/
Tablet nie musi byc wielki 7 cali styknie mysle
DuzyBobas

Postprzez GrimPiece » 9 Gru 2014, o 18:47

Dell venue 7 lub 8, Lenovo Yoga 7 i starsze Samsungi - galaxy tab 2 lub 3 .

Albo tak jak marcus pisze - cokolwiek tych marek kupisz to nie zabłądzisz. Jeśli tak Ci na kamerakch zależy ,to po prostu przejrzyj kilka modeli z tych wymienionych marek i sprawdź które modele mają w miarę sensowne kamery. Raczej mało kto pamięta akurat jakie tablety wyróżniają się dobrymi kamerkami ;)
GrimPiece

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości