Tablet do 700-800zl

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet do 700-800zl

Postprzez Kramimik » 30 Sty 2018, o 14:47

Witam wszystkich,

W najblizszym czasie zamierzam kupic tablet ktory bedize mi sluzyl głownie jako przenosny "komputer". Mam dosc mocny komputer stacjonarny ale bede potrzebował tez mobilnosci w najblizszym czasie. Moim pomysłem jest kupno tabletu ktore umozliwi mi zdalny dostep do komputera. Zastanawiam sie nad zakupem Huawei MediaPad T3 LTE lub Asus Transofrem Book. Pytanie brzmi co bedzie lepsze. Zarowno z jednego urzadzenia jak i drugiego jestem w satnie zdalnie pracowac, Huaweii jest bardziej multimedialny a Asus to taki laptop 2in1. Za Asusem przemawia iweksza pojemnosc baterii, za Huaweii moduł LTE roznorodnosc darmowych aplikacji. Bedzie to głownie urzadzenie do pracy, obsluga edytora tekstowego programów CAD, analizy MES, aczkolwiek to wswzystko bedzie raczej robione zdalnie. Piasnie dokumentów moge robic z poziomu ubu urzadzeń, ale programów graficznych raczej bym nie uruchamiał na nich :D

Pytanie brzmi czy bardziej opłaca sie zakup tabletu 2in1 na windowsie czy Huaweii na Androidzie i do tego jakas mysz i klawiatura?

Pod uwage biore tez to ze ten Asus to tak naprawde niska półka jesli chodzi o tablety 2in1 a Huaweii nalezy powiedzmy do prawie sredniej.

Pozdrawiam
Kramimik

Do: Tablet do 700-800zl

Postprzez 09piotrek » 30 Sty 2018, o 15:25

A co powiecie o jakichś chińskich tabletach? też chciałbym kupić
09piotrek

Do: Tablet do 700-800zl

Postprzez rotting » 3 Lut 2018, o 17:11

Wg mnie lepszym wyborem będzie Asus Transformer - Windows będzie wygodniejszy do pracy z tekstem i tabelkami, a i na nim możesz wygodnie prezentować materiały klientom. Większa bateria również przyda Ci się w pracy podczas przemieszczania z się z punktu do punktu. Jeżeli Huawei masz doposażać w w klawiaturę i myszkę - to tym bardziej lepszy będzie 2w1 z fabryczną dokowaną klawiaturą z touchpadem. Minusem będzie cena względem Huaweia - za Asusa w sklepach typu sferis, ole czy xkom musisz zapłacić +1300 zł.
Awatar użytkownika
rotting

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości