Tablet do 750zł

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet do 750zł

Postprzez Deathus » 6 Lip 2014, o 16:44

Witam!
Ostatnio rozglądam się za tabletem do 750zł, który będzie mi służyć do oglądania filmów, przeglądania neta, czytania książek, pogrania od czasu do czasu w jakieś wymagające gry (Asphalt 8, GTA) i możliwe, że do programowania. Na razie moim faworytem jest Modecom FreeTAB 9000. Dużo słyszałem o nim pozytywnych opinii, ale do końca nie jestem przekonany co do jego żywotności, dlatego proszę abyście rozwiali moje wątpliwości, bądź podali jakąś alternatywę.
Z góry dziękuję za pomoc :)
Deathus

Tablet do 750zł

Postprzez jacek111 » 6 Lip 2014, o 23:29

witam, też widzę, ze co jakiś czas ktoś poleca te modecomy, ale wydaje mi się, że to marka typowo tz.w budżetowa, czy jak kto woli "chińczyk". W regułu oznacza to takie sobie wykonanie, większą awaryjnosć, często sąteż problemy z baterią i zasięgiem wi-fi... nie mowię, ze tak jest na pewno w tym wypadku.

Standardowo polecę Ci zamiast tego Dell Venue 8 - bardzo dobry tablet, 8 cali, gierki, któe wymieniłeś chodzą na nim - nie jestem pewien jak z detalami, ale poszukaj na tym forum, parę osób sięwypowiadało na jego temat, także tych, którzy właśnie kupili. W testach wydajnoć wypada bardzo dobrez (Intel atom na pokłądzie).
jacek111

Tablet do 750zł

Postprzez marcus » 7 Lip 2014, o 18:33

Dell oczywiśxcie jak najbardzeij, a z Asusów to raczej Memo Pad któryś, Fonepad jest ok jeśli koleś bedzie chciał dzwonić i smsować, ale zbyt wydajny to on nie jest. Tak czy inaczej kolego Deathus raczej unikaj tych modecomów, shiru, kiano itp.
marcus

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości