Tablet do codziennego użytku

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Postprzez dzyzas » 2 Kwi 2014, o 13:50

Witam,

Poszukuje tabletu do codziennego użytku. Sporo programuje, korzystam z internetu, ogladam filmy raczej watpie zeby byl on wykorzystywany do jakis konkretnych gier. To co potrzebne w tablecie:

- Slot na karte SIM, karte pamieci
- Wejscie HDMI
- Bluetooth
- Wifi
- Trudno mi stwierdzic jaki ekran bedzie najlepszy

Jesli chodzi o cene to mam przeznaczone 500 zł. Tablet moze byc nowy, ale jesli oplacaloby sie kupic fajny sprzet uzywany to rowniez jestem wstanie zainwestowac w cos takiego.
dzyzas

Postprzez GrimPiece » 2 Kwi 2014, o 19:40

ekran to pewnie najlepiej 10", IPS i duża jasność - jeśli masz zamiar programować również na tablecie i niekoniecznie tylko siedząc w domu.
GrimPiece

Postprzez dzyzas » 2 Kwi 2014, o 22:33

A jakis model ?
dzyzas

Postprzez marcus » 4 Kwi 2014, o 22:45

siema, z tymi parametrami, ktore podałeś to na pewno znajdziesz jakiegoś goclevera, overmaxa czy kiano - pytanie czy interesuje Cię sprzęt budżetowy? Ja poleciłbym Ci raczej coś markowego, czyli Dell Venue 7. Ma wejście na SIM-a (i obslługuje 3G), Bluetooth jest, wifi wiadomo, niestetymi HDMI brak (ale to się da obejść). To jest siedmiocalówka, w sumie nie sprecyzowałeś jaka wielkosć Cię interesuje?
marcus

Postprzez dzyzas » 5 Kwi 2014, o 18:47

jesli chodzi o wielkosc to sam nie wiem co byloby najlepszego do moich potrzeb, 7mki sa chyba nieco tansze ale pytanie czy 10tka nie pozwolilaby mi na wiecej. Patrzylem na gocleavery i cenowo wyglada to fajnie, tylko martwie sie czy one sa stabilne i sie nie przycinaja. Rozgladalem sie np za uzywanym Nexusem
dzyzas

Postprzez marcus » 6 Kwi 2014, o 15:35

z 7" w tej cenie znajdziesz na pewno więcej markowych sprzętow, choćby Samsung wypuścił niedawno tab 3 Lite jakoś w tych okolicach cenowych czy też ten Dell, o którym pisałem. Nie wiem na ile jestes zorientowany w markach tabletów, ale GoClevery to typowe budżetowce, więc moga mieć problemy z przycinaniem, stabilnością, nie być tak wydajne, jak wskazywałaby specifikacja itp... Nie mówię, że dotyczy to każdego modelu. Parę dobrych tabletów GoClever też wyszlo, choć z pamięci nazw modeli Ci niestety nie wymienię. Tak czy inaczej, jeśli chcesz kupić GoClevera to radzę podchodzić ostrożnie ;) Nexus to na pewno dobry wybór, ale pamiętaj, że nie ma wejścia na kardę SD.
marcus

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości