Tablet do filmów/internetu [1000 zł]

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet do filmów/internetu [1000 zł]

Postprzez VanKrejw » 22 Lis 2017, o 21:54

Dobry. Szukam tabletu, spełniałby poniższe wymagania:

Przeznaczenie: będzie wykorzystywany głównie do przeglądania internetów, oglądania youtube'a oraz filmów na netflixie
Budżet: 1000 zł. jako że będzie wykorzystywany do bardzo podstawowych zadań, to nic droższego chyba nie jest mi potrzebne
Wyświetlacz/rozdziałka: najlepiej 10+ w rozdzielczości full hd+ (1920v1080+)
System: Android
Łączność: raczej samo Wifi wystarczy

Póki co udało mi się odnaleźć LENOVO TAB2 A10-70L oraz Samsung Galaxy Tab A 10.1i jak najbardziej spełniają chyba wszystkie powyższe wymagania. Jasne, że można dopłacać więcej do tych wszystkich huaweiów czy lepszych samsungów, ale raczej nie są mi aż takie moce obliczeniowe potrzebne. Raczej wymagających aplikacji, gier odpalał nie będę.

Pozdrawiam i z góry dzięki za porady.
VanKrejw

Do: Tablet do filmów/internetu [1000 zł]

Postprzez IdeaMan009 » 22 Lis 2017, o 22:43

VanKrejw napisał(a):Póki co udało mi się odnaleźć LENOVO TAB2 A10-70L oraz Samsung Galaxy Tab A 10.1i jak najbardziej spełniają chyba wszystkie powyższe wymagania. Jasne, że można dopłacać więcej do tych wszystkich huaweiów czy lepszych samsungów.

Czy ja wiem czy trzeba dopłacać do Huaweiów.. ;) Zobacz sobie Huawei MediaPad M3 Lite, świetny sprzęt, w cenie podobnej lub nawet niższej niż Samsung Galaxy Tab A. Obydwa te sprzęty są mocne, więc raczej decydowałbym między nimi.
Lenovo nie :tokoniec:
You can't see California without Marlon Brando's eyes
Awatar użytkownika
IdeaMan009

Postprzez VanKrejw » 22 Lis 2017, o 22:51

Huawei MediaPad M3 Lite Też brałem pod uwagę, ale podobno ma słaby procek i trochę muli ;) W sumie to zdanie faktycznie teraz jest bez sensu. Pisałem je z myślą o budżecie do 700 zł, biorąc samo Lenovo pod uwagę.
VanKrejw

Postprzez juven_tsy » 24 Lis 2017, o 16:08

Ja bym postawił jednak na Samsunga Tab A 10.1, zwłaszcza, że tutaj jest na promocji https://www.al.to/p/321225-tablet-10-samsung-galaxy-tab-a-101-t580-1610-16gb-wi-fi-czarny.html :brawo: Miałem dużo sprzętów Samsunga i zawsze byłem z nich bardzo zadowolony. No i przy zakupie tabletu Galaxy Tab A 10.1 otrzymasz w prezencie kod uprawniający do korzystania z HBO GO przez 3 miesiące, promocja trwa do końca listopada :D
Awatar użytkownika
juven_tsy

Miejscowość: Szczecin

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Yahoo [Bot] oraz 2 gości