Tablet do filmów

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet do filmów

Postprzez valyriann » 16 Wrz 2014, o 23:05

Z tego względu, że zapowiada się w tym roku akademikim dużo wolnego czasu na uczelni i w pociągu, szukam tabletu, na którym mogłabym oglądać głównie filmy/seriale, liczę na wytrzymałość baterii 4-5 godzin (im więcej tym lepiej) - oprócz tego też e-booki, więc dużych wymagań nie mam, bo do internetu mam laptop w domu, ewentualnie telefon, zależy mi głównie na zbijaniu czasu przez filmy i e-booki.

Czy mógłby mi ktoś polecić tablet, im tańszy tym lepszy, max. 600-800zł, albo i mniej :) Najlepiej 10" :) Najważniejsza dobra bateria.
valyriann

Tablet do filmów

Postprzez Raffii » 17 Wrz 2014, o 08:50

Do filmów najlepszy będzietablet Lenovo Yoga 10 cali jego zalty to dobry ekran ips, podstawka dzięki której możesz postawić tablet na stole oraz baaaaardzo długo trzymająca bateria.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Raffii

Re: Tablet do filmów

Postprzez valyriann » 17 Wrz 2014, o 15:59

Właśnie ten miałam zamiar kupić, ale szukałam jeszcze może czegoś tańszego i równie dobrego, ale chyba jest to niemożliwe... dzięki wielkie :)
valyriann

Tablet do filmów

Postprzez GrimPiece » 17 Wrz 2014, o 16:15

W kwestii baterii Yoga jest mistrzem, więc dołączam się do propozycji, którą przedstawił Rafii. A jeśli chcesz jeszcze taniej, to Lenovo s6000, które też ma dobrą baterię i do ogląania filmów czy e-booków na pewno wystarczy pod katem wydajności.
GrimPiece

Tablet do filmów

Postprzez valyriann » 17 Wrz 2014, o 17:29

Chyba jednak pozostanę przy Lenovo Yoga 10", widzę, że wszyscy polecają, jeżeli chodzi o baterię (i nie tylko). Dzięki!
valyriann

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 11 gości