Tablet do gier przeglądarkowych

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet do gier przeglądarkowych

Postprzez fludd » 7 Lip 2015, o 15:06

Witam
Szukam jakiegoś dobrego tableta na którym mógłbym płynnie grać w różne gry przeglądarkowe
Mam też dylemat co do systemu na którym ma się znajdować ten tablet
W Windowsie (jak słyszałem) jest z automatu wgrany flash zaś na androidzie będę musiał się z tym ręcznie jakoś uporać
Zależy mi płynności, dlatego zastanawiam się czy właśnie zastosowanie jakiejś przeglądarki z flashem na androidzie nie zaważy na płynności
Myślałem na Nvidia Shield, lecz jest jeszcze kwestia tego androida
Cena nie gra większej roli
:thankyou:
fludd

Do: Tablet do gier przeglądarkowych

Postprzez GrimPiece » 7 Lip 2015, o 19:01

zależy w jakie jeszcze gry chcesz grać, bo jak takie klasyczne przeglądarkowe, gdzie praktycznie nie ma animacji to wystarczy jakiś tańszy sprzęt, choc oczywiscie warto się trzymać lepszych marek. Shield to jest tablety typowo gamingowy - w takim sensie, że można na nim spokojnie pograć w nowe gry, a nawet korzystać ze streamingu grafiki, jak masz geforce w PC (konkretne modele).
GrimPiece

Postprzez fludd » 7 Lip 2015, o 19:26

Właśnie chodziło mi o takie klasyczne :)
W takim razie chyba nie muszę się obawiać że jakaś gra mi nie pójdzie
Dzięki :thankyou:
fludd

Postprzez Raffii » 8 Lip 2015, o 23:11

W dalszym ciągu większość takich gier jest zrobiona we Flashu. Możesz mieć problemu z obsługą tej technologii pod Androidem. Ja radziłbym wybrać tablet z Windows jeśli ma służyć tylko do tego.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Raffii

Postprzez benkp » 10 Lip 2015, o 10:23

A ile mniej więcej pieniędzy możesz przeznaczyć na taki tablet? Bo jak widzę to nie napisałeś tutaj za ile możesz kupić taki tablet. Móże napisz to bedzie Ci o wiele łatwiej coś konkretnego doradzić. Sam proponuję abyś sobie zajrzał tutaj;
http://www.saturn.pl/ - w saturnie masz bardzo duże promocje na sprzęty 2 w 1 a sam jestem zdania,że o wiele lepiej będzie kupić sobie nie zwykły tablet ale tablet z klawiaturą. Do gier przeglądarkowych będzie o wiele lepszy niż zwykły tablecik.

Jeśli masz większe fundusze ( tak ok 1500 zł) to może kup sobie tablet z windowsem?
Awatar użytkownika
benkp

Postprzez GrimPiece » 10 Lip 2015, o 16:23

Są też budżetowe tablety z windowsem ale różnie to chodzi. Inna kwestia, że możesz sprawdzić czy gry, w które chcesz grac nie są dostępne w formie aplikacji pod androida - bo jeśli tak, to pójdą bez problemu (z reguły - niestety czasem z róznych przyczyn niektóre apki nie działają na niektórych modelach).
GrimPiece

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości