Tablet do gier

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet do gier

Postprzez dwolski12 » 17 Mar 2014, o 17:48

Witam
Chciałbym kupić tablet który byłby przeznaczony głownie do gier. Wytypowałem 3:
Lg g pad 8.3
Nexus 7 II 2013
Samsung galaxy tab 3
Który z nich byłby najlepszy, czekam także na inne propozycje, co do ceny to chciałbym, aby nie przekroczyła ceny tych tabletów.
dwolski12

Tablet do gier

Postprzez GrimPiece » 17 Mar 2014, o 23:02

tak po samej specyfikacji to LG. Samsung ma słabszego procka niż pozostała dwójka , gorszą rozdzielczość i nawet nie ma IPS-a. Nexus i LG to wydajniejszy sprzęt. Tu i tu masz doskonały wyświetlacz, tyle, że LG jest nieco większy - jak na mnie to zaleta, ale ostatecznie kwestia gustu. Jedyny problem z tym ośmiocalowcem to będzie szukanie pokrowca, uniwersalne mogą nie pasować, a pewnie prędzej czy później będizesz chciał jakieś etui kupić. Nexus ma też tę dziwną przypadłość, że nie obsługuje kart pamieci, więc jak będizesz dużo instalować, to karty SD się przydadzą. Podsumowując: stawiałbym na LG, chociaż radzę jeszcze przeszukać testy na różnych portalach pod kątem tego tabletu i gier, bo sam go niestety nie testowałem.
GrimPiece

Tablet do gier

Postprzez dwolski12 » 18 Mar 2014, o 18:20

Przekopuje wszystkie testy i fora, szczerze mówiąc też stawiam ja nexusa albo lg, bardziej na lg.
dwolski12

Re: Tablet do gier

Postprzez dwolski12 » 18 Mar 2014, o 20:09

Przekopuje wszystkie testy i fora, szczerze mówiąc też stawiam na nexusa albo lg, bardziej na lg.
dwolski12

Tablet do gier

Postprzez marcus » 18 Mar 2014, o 20:33

LG spoko wypada w testach wydajności, więc do gier jak najbardziej się nadaje. No i ma tę kartę pamieci, więc częściowo można na niej instalować, a więc więcej gier wejdzie naraz.
marcus

Re: Tablet do gier

Postprzez bartek_tsw » 10 Cze 2014, o 23:52

Polecam ten tablet Nevroad: http://cosiepsuje.com/produkt/282/nexo-3g.html Mało znany ale daje radę
bartek_tsw

Tablet do gier

Postprzez jacek111 » 11 Cze 2014, o 20:52

@up nie zgadzam się już po samej nazwie. Może i nie trzeba zawsze mieszać budżetowców z błotem, ale koleś w tym wątku zastanawia się na tabletami LG, Google albo Samsunga, wiec olanie tych marek na rzecz budżetowego Navroad... ? raczej niezbyt dobre rozwiązanie. Zresztą nawet po komentach na tej stronie co reklamujesz widać, że wykonanie jest raczej marnej jakości.
jacek111

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości