Tablet do max 1000 zł do użytku domowego

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Postprzez crockett84 » 11 Wrz 2014, o 10:08

Chce kupic Żonie tablet na urodziny bo laptop szwankuje. Pytanie czy 7 cali styka do użytku domowego czy lepiej dołożyć i brać 10. Z 7 calowych znalazlem Nexusa 7 ? Używa ktos czy moze jest cos lepszego ?

W Nexusie najbardziej przeszkadza mi brak slotu na kartę microSD.

Ma być wykorzystywany do:

- przeglądania netu, odbierania maili
- oglądania filmów
- słuchania muzyki na słuchawkach

Nexusa nie mogę trafić w żadnym sklepie żeby zobaczyć go na żywo, ale jak poszedłem wczoraj do Euro i zobaczyłem inne 7 to rzeczywiście są moim zdaniem przymałe.

Wczoraj natomiast trafiłem na LG G Pad 8.3 i ten mnie zainteresował, w zasadzie przeszkadza mi tylko brak LTE (ale to jest do przełknięcia bo tablet i tak jest przewidziany do użytku domowego)

Miał ktoś z nim do czynienia ?Jak czytam recenzje to są w miarę pozytywne. Ipad jest dla mnie za drogi, a jak popatrzyłem na te tańsze Samsungi to obraz na nich wydawał mi się rozmazany.
crockett84

Postprzez kazunarii » 11 Wrz 2014, o 12:26

Jeśli interesowałbym Cię tablet o wielkości 9.7 cala, to mógłbym spokojnie polecić Ci Onde V989. Ma naprawdę dobry wyświetlacz, szybki procesor i sporo pamięci. W zupełności wystarczy do przeglądania internetu, oglądania filmów czy słuchania muzyki. Można go nabyć między innymi tutaj:
http://owlite.pl/onda/20-tablet-onda-v989-octa-core
kazunarii

Postprzez crockett84 » 11 Wrz 2014, o 13:05

W granicach 1000 zł jest jeszcze Galaxy Tab Pro 8.4 http://www.oleole.pl/ipad-i-tablety-multimedialne/samsung-galaxy-tab-pro-8-4-sm-t320-16gb-bialy.bhtml
crockett84

Postprzez marcus » 12 Wrz 2014, o 20:04

do użytku domowego tylko 10" - siódemki i ósemki są fajne, jak dużo podrózujesz, bo tak na dobrą sprawę 7" wejdzie nawet do kieszeni. 10" przy oglądaniu filmów albo stron www siedząc w fotelu sprawdza się sto razy lepiej. Do 1000 zł spokojnie znajdziesz fajny tablet o takim rozmiarze. Z najbardziej popularnych to mogę Ci polecić Asus Memo Pad 10 albo Lenovo Yoga 10.
marcus

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości