Tablet do max 3000

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet do max 3000

Postprzez kowal89 » 14 Gru 2014, o 21:26

Siemanko, jako iż nadszedł czas na wymianę mojego starego laptopa (dell e6400) zastanawiam się nad zakupem tabletu. Będzie on głównie wykorzystywany do pracy codziennej, jak i czasem do zadań wymagających większych zasobów pamięci, np. praca z programami graficznymi czy też edycji wideo. Bardziej amatorskie zastosowania, nie profesjonalne. Oraz do edycji (miksowania) muzyki. Więc zależy mi na czystym dźwięku :) Jako, że dużo na co dzień piszę, chciałbym aby tablet posiadał klawiaturę, która jest pewnie przymocowana do tabletu. Łączenie na magnes, klawiatura bluetooth odpadają. Może być przymocowana na stałe. Dużo przeglądałem, ale im więcej szukam, tym mam bardziej mętlik w głowie. Liczę na Waszą pomoc, jako znawców tematu :) Kwota jaką jestem w stanie na niego przeznaczyć to max 3000zł.

Ze wstępnych ustaleń chciałbym, aby tablet posiadał:

USB 3.0
Dysk SSD, fajnie jakby miał już 256 GB
matryca FULL HD
wbudowany modem 3G lub 4G
USB 3.0
dobre głośniki
wyjście słuchawkowe
matryca nie mniejsza niż 10" nie większa niż 15"
system operacyjny windows 8.1
wyjście (mini)HDMI
wyjście słuchawkowe
fajnie by było gdyby posiadał GPS
kowal89

Do: Tablet do max 3000

Postprzez jacek111 » 16 Gru 2014, o 12:14

Jeśli szukasz pomiedzy 10" i 15" i klawiatura możę być na stałe to mozę lepiej się rozejrzeć za typowym netbookiem a nie tabletem?

Z tabletów to polecam sprawdzić Lenovo Thinkpad, DEll Venue 11 pro (tu nie jestem pewien czy jest opcja z klawiaturą), HP Elite Pad 1000.

Co do dźwięku - wtej cenie myślę, ze w powyższych modelach jest tak dobry dźwęk jaki tylko możesz znaleźć w tabletach - tu akurat jakośc częśto idzie w w parze ceną. Aczkolwiek wiadomo, że nie zastąpi zewnętrznych głośników. Poza tym z tego co wiem, to do miksowania zwykle używa isę słuchawek, którym zwykły minijack nie wystarcza - więc nie wiem jak tam będize z podłaczaniem do tabletu - chociaż to pewnie wiesz lepiej ode mnie ;)
jacek111

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości