Tablet do podróży

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet do podróży

Postprzez olszak » 9 Gru 2014, o 22:15

Witam, szukam dla siebie tabletu.
W miarę zgrabny, chociaż gdyby był większy myślę, że też dałbym sobie rade, ale to drugorzędna sprawa. Tablet służyłby mi głównie w podróży, albo w domu na szybko, w biegu zamiast komputera. Chciałbym oglądać na nim filmy, oczywiście surfować po internecie. Modem 3G mógłby być, bo sam nie jestem przekonany czy warto dopłacać za to. Najważniejsza jest dla mnie niezawodność sprzętu, bo kiedy podczas codziennego użytku sprzęt mi się zacina i muszę czekać to aż mnie "krew zalewa" :P

Ogólnie myślałem nad Samsungami bo tak jak powiedziałem, wydają się być wiarygodne jeśli chodzi o stabilność działania.
Co myślicie o Galaxy Tab S?
Jaki inny moglibyście mi podpowiedzieć?

Z góry dziękuję!
Pozdro :)
olszak

Do: Tablet do podróży

Postprzez jacek111 » 10 Gru 2014, o 20:15

Samsungi są swietnie wykonane, ale jeśli chodzi o niezawodnosć, to mniej "zawodzenia" słyszałem na temat tabletów Lenovo - ale to subiektywna opinia, nie wiem czy inni potwierdzą. Tak czy inaczej Samsung S to na pewno jeden z lepszy tabletów Samsunga i po prsotu bardzo dobry tablet. Będzie z niego zadowolony.

Alternatywnie polecam zerknąć właśnie na Lenovo - raz, żę jakość wykonania też bardzo dobra, dwa, że bateria lepsza niż w samsungu, a to możę mieć znaczneie jeśli masz zamiar używać go głównie w podróży.
jacek111

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości