Tablet do pracy z tekstem

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Postprzez ameliak » 15 Cze 2013, o 23:20

Witam,

jaki tablet polecilibyście dla kogoś, kto dużo czyta, pisze i poprawia - ogólnie pracuje z tekstem (korektor/redaktor). Dodam, że ostatnio bazuję na dokumentach z rozszerzeniem djvu, a więc wiążę się to z szybkim przeglądaniem, powiększaniem, przesuwaniem, a potem opisywaniem.
Rozważałam kupno tabletu samsung galaxy tab 2 7.0 wifi, choć w grę wchodzą też inne marki. Zależy mi na niskiej cenie, bo jest to jednak tylko moje widzimisię spowodowane posiadaniem ciężkiego i dużego laptopa (a jak wiadomo tablet jest i lekki, i poręczny).
Czy samsung (cena 599 zł) lub inny model w tej cenie jest dobry do intensywnej pracy z tekstem, czy będzie to wyrzucenie pieniędzy w błoto?
ameliak

hmm

Postprzez lemax » 16 Cze 2013, o 16:21

Nie bardzo wyobrażam sobie intensywną pracę z tekstem na tablecie... chyba, że masz bardzo dużo czasu na korektę i nie musisz się spieszyć.
lemax

odp.

Postprzez ameliak » 16 Cze 2013, o 17:08

Tablet traktowałabym jako dodatek, bo jednak częściej korzystam z laptopa, ale czasami "targanie" ze sobą lapka jest po prostu niewygodne, a muszę coś poprawić, napisać i przejrzeć (a więc mieć gdzieś wrzuconą dużą liczbę dokumentów tekstowych, w różnych rozszerzeniach).
ameliak

Postprzez dardevil » 5 Lip 2013, o 16:56

Na pewno 10 calówka, jaki model tego samsunga?
dardevil

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 8 gości