Tablet do samochodu. GPS/Ekran/OTG?

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet do samochodu. GPS/Ekran/OTG?

Postprzez painball » 18 Cze 2016, o 11:09

Witam

Poszukuję tabletu do auta. Będzie trwale przytwierdzony/zabudowany w aucie. Priorytetem jest ekran - jego widoczność w słońcu. Drugą kwestią jest GPS - musi działać wzorowo. GSM. Android + Możliwość zrootowania. Nie obowiązkowy ale mile widziane USB OTG. Rozmiar 7-10".

Rozważałem zakup Yoga 2 (Yoga 3 ma gorszy procesor i jest znacznie mniej wydajna) bądź LG G Pad 8.0. Może jednak coś przegapiłem i są jakieś ciekawe alternatywy w niższej cenie. Może phablet?
painball

Do: Tablet do samochodu. GPS/Ekran/OTG?

Postprzez painball » 18 Cze 2016, o 12:18

Nie mogę edytować. Jeszcze ASUS ZENPAD C 7.0. Specyfikacja podobna do Yoga 2. Tylko w sumie niewiele o nim wiadomo.
painball

Postprzez Wiron » 21 Cze 2016, o 11:17

Niezbyt ta specka podobna, Yoga 2 ma 2 GB Ramu, a ten Asus zaledwie 1GB, Yoga ma 4.4. kitkat a ten asus ma już android 5.0, cenowo też Yoga jest około 2 razy droższa, tak wogóle to jaki budżet masz określony na przeznaczenie, bo jeśli spory to poleciłbym samsung s2 z wysiwtlaczem amoled ale kosztuje już 1700zł więc inna półka wogóle, fajny wydaje się też galaxy tab e, moja siostra sobie kupiła w sferisie jakieś dwa miesiące temu, ma wyświetlacz LCD i daje ładne kolory ma GPS , android 4.4,ram 1,5GB i cenowo około 700zł wiec tak po środku wychodzi. A tak to ten yoga 2 wydaje się optymalny najlepszy z nich :)
Wiron

Postprzez painball » 22 Cze 2016, o 18:09

Chciałbym max 1000. Ale im mniej tym lepiej. Ciężko znaleźć Yoga 2 niestety.
painball

Postprzez Wiron » 23 Cze 2016, o 16:43

słyszałeś może o ceneo? http://www.ceneo.pl/36330142#mh=E4r8Vc2 ... E0khFnSew2
oto sklepy z yoga 2 WiFi, wersja LTE wychodzi ponad Twój budżet
jeśli gustujesz w yogach to zerknij sobie też nayoga 3 LTE praktycznie the same co yoga 2 tylko właśnie ma ten 1GB Ram a nie 2GB :)
Wiron

Postprzez painball » 23 Cze 2016, o 17:35

Czytałeś może ze zrozumieniem pierwszy post? Czy może percepcja szwankuje? Wyjaśniam:
Yoga 2 występowała w 2ch wersjach - Android i Windows. Te z ceneo to Windowsy - android jest już nowy prawie nie osiągalny.Inna sprawa, że Yoga 3 to nie to samo co Yoga 2 - inny procesor, ekran i mniej ram - generalnie jest mniej wydajny o 25%(benchmarki) mimo, że jest nowszy.

Tak tylko podkreślam.
painball

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 6 gości