Tablet/hybryda z Windows'em I 3G.

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet/hybryda z Windows'em I 3G.

Postprzez BrodaX » 18 Sty 2015, o 02:17

Witam,

proszę o pomoc w wyborze tabletu/hybrydy który musi spełniać takie kryteria:

-Windows 8.1
-ładowanie z USB
-dopinana klawiatura/stacja bazowa
-wbudowany modem 3G/TLE i ew. moduł GPS

Cena nie gra roli, tablet będzie wykorzystywany przedewszystkim do przegladania stron, maili, oglądania zdjęć, nie chcę na nim grać czy oglądać filmów.

Dobrze by było aby miał wydajną baterię i nie lagował w czasie podstawowych czynności (wydajność kryterium koniecznym!).

Pomożecie coś dobrać?
BrodaX

Do: Tablet/hybryda z Windows'em I 3G.

Postprzez benkp » 19 Sty 2015, o 07:48

Powiem Ci,że wybór jest dość ograniczony nawet jeśli tak jak piszesz masz bardzo duże fundusze.
Fajny jest Acer Iconia:
http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/5694215
Dobrą opcją jest również nowe Lenovo Yoga 2:
http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/12080036
Możesz do niego dokupić sobie klawiaturę. Tablet o dobrych parametrach, full hd, oferuje gps oraz 3g.
Awatar użytkownika
benkp

Postprzez jacek111 » 19 Sty 2015, o 12:45

dlaczego koniecznie chcesz ładowanie usb? chodzi Ci o to, żeby ładować zawsze z kompa? w wielu tabletach wtedy ładowanie idzie dość wolno, więc jednak polecam trzymanie się ładowarki, a wtedy wtyk nie ma znaczenia, bo i tak dostajesz zasilacz od producenta.
jacek111

Postprzez BrodaX » 20 Sty 2015, o 01:54

Dla tego że często jestem po za domem i nie mam możliwości podpięcia się pod gniazdko, za to mam zakupiony dobry PowerBank i dla tego ma być USB.
BrodaX

Postprzez jacek111 » 21 Sty 2015, o 14:15

Zawsze przejściówkę można dokupić, chociaż teraz i tak większość tabletów ma ładowanie przez micro usb, więc nie powinno być z tym problemu. Poza tym popieram propozyje benkp
jacek111

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości