Tablet , jaki warto kupic

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet , jaki warto kupic

Postprzez carma » 19 Gru 2014, o 15:17

Dzień dobry,
potrzebuje pomocy z zakupem tableta. Zakładam, że będzie on używany do - przeglądania internetu, oglądania filmów, słuchania muzyki, grania w gry + jakieś aplikacje. Jakkolwiek nigdy nie miałam takiego urządzenia więc jeszcze nie wiem. Będzie to tablet na prezent dla 13latki która o nim marzy i nie posiada obecnie żadnego sprzętu (smartfona, laptopa, nic takiego). Najchętniej wydałabym do 1000zł, ale wolę wydać 1400 i kupić sprzęt porządny nić 1000 i żeby coś się zacinało, nie działało czy miało ogólnie jakieś utrudniające życie wady. W sklepach doradzono mi dwa modele samsunga - samsung galaxy s 8.4 i samsung galaxy tab 4 7.0. Ze wzgledu na dodatkowe koszty biorę pod uwagę modele bez LTE. Wydaje mi się, że 7 cali to trochę mało, z drugiej strony ten S 8.4 kosztuje juz dużo wiecej. I czy gdy bierzemy pod uwagę taki przedział cenowy to nie warto wziąć pod uwagę np. ipada mini 2?

Będę bardzo wdzięczna za pomoc i podpowiedzi
carma

Do: Tablet , jaki warto kupic

Postprzez marcus » 20 Gru 2014, o 00:29

double post
marcus

Do: Tablet , jaki warto kupic

Postprzez benkp » 7 Sty 2015, o 09:16

Jeśli jeszcze szukasz jakiegoś dobrego sprzętu zerknij sobie na Asus Memo Pad:
http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/9458642
Wprawdzie nie ma go w wielu sklepach internetowych ale jest to bardzo korzystna opcja do ceny 1000 zł.
Kupisz za niecałe 900 zł a masz bardzo dobre parametry oraz jakość ekranu Full Hd.
Zakupiliśmy go w tym roku razem z żoną dla chrześnicy.
Awatar użytkownika
benkp

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości