Tablet / Laptop 2w1

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet / Laptop 2w1

Postprzez 4 Flava » 21 Paź 2014, o 19:19

Siemka,
Z racji tego, że potrzebne mi w miarę mobilne i funkcjonalne urządzenie, przymierzam się do zakupu tableto-laptopa. Urządzenie ma głównie służyć głównie do prac biurowych, ale w niektórych sytuacjach przydadzą się również gry (wiem, że w nowsze tytuły i tak na tym nie zagram, ale chodzi mi o płynność gier dawniejszych) i tutaj pytanie, rzuciły mi się w oczy 2 modele:

1) http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/acer-aspire-switch-10-z3745-2gb-32gb-ssd-w8-1-dysk-500gb.bhtml
Jest pełno recenzji tego modelu, więc wiem mniej więcej jakie ma plusy i minusy, jak i obejrzałem kilka filmików jak gry na nim działają.

2) http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/dell-inspiron-11-3147-n3530-4gb-500gb-w8-1.bhtml
Nie znalazłem żadnej polskiej recenzji, ani nie ma filmików gamingowych na yt.

Pytanie: Jeśli chodzi o wydajność w grach czy odczuje dużą różnicę jeśli chodzi o urządzenie dell w porównaniu do acera? Nie znam się za bardzo, a z tego co zauważyłem to ma mocniejszy procek i 2x więcej ramu, ale grafike mają zintegrowaną tą samą, a to chyba ona najbardziej wpływa, czy warto dorzucić te kilka stówek i wziąć della czy pozostać przy acerze?
A może znacie jakieś inne modele? Ważne dla mnie jest, żeby urządzenie miało min 10cali, max 11,6 pracowało na windowsie, dało się przekształcić w tablet (nie koniecznie odczepiany ekran, może być składany tak jak w dellu) i mieściło się w kwocie do 2k.
Ostatnio edytowany przez 4 Flava, 21 Paź 2014, o 19:49, edytowano w sumie 1 raz
4 Flava

Do: Tablet / Laptop 2w1

Postprzez Areg » 21 Paź 2014, o 19:46

Popraw linki :)
Areg

Postprzez 4 Flava » 21 Paź 2014, o 19:49

Faktycznie, dzięki, już poprawione.
4 Flava

Postprzez Raffii » 21 Paź 2014, o 22:47

W tym przypadku Dell będzie znacznie szybszy i bardziej wydajny w grach.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Raffii

Postprzez GrimPiece » 22 Paź 2014, o 19:51

Nie miałem styczności z tymi modelami i ale co Ci mogę doradzić to to, że przed zakupem poszperaj dobirze po wszelkcuh recencjach, benchmarkach itp. jeśli chcesz mieć pewnosć, że dany laptop/ tablet jest szybszy, bo to nie jest tak, że grafika jest ważniejsza albo procesor jest wazniejszy - liczy się konfiguracja całego sprzętu, optymalizacja systemu itp.
GrimPiece

Postprzez marcus » 23 Paź 2014, o 15:20

Może Asus Tranformer Pad ? A z troche tańszych to Lenovo Miix ii
marcus

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości