Tablet/laptop konwertowalny

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet/laptop konwertowalny

Postprzez kasia1998 » 26 Lut 2018, o 23:00

Witam,
poszukuje jakiegoś tabletu konwertowalnego, ewentualnie laptopa z kamerą tylną. Generalny zamysł jest taki, że zależy mi na dobrej jakości kamerce tylnej (w stosunku do ekranu). Często bywam na prezentacjach, które nagrywamy lub robimy zdjęcia natomiast konieczność noszenia dodatkowego sprzętu jest uciążliwa, a niejednokrotnie wybija z rytmu prowadzonej prezentacji podczas robienia zdjęć. Jeśli chodzi o specyfikacje powinna zapewniać stabilną pracę w programach biurowych i przy oglądaniu filmów. Głównie zależy mi oczywiście aby sprzęt ten miał dobrą tylną kamerę, oraz przyzwoicie nagrywał dzwięk. Dodatkowo w kwestii oprogramowania stawiam raczej na windowsa, aby była możliwość nagrywania "w tle" bez konieczności ciągłego patrzenia na ekran androidowego aparatu. Być może ktoś z was miał takie doświadczenia ze swoim sprzętem i byłby w stanie mi pomóc. Serdecznie dziękuje i liczę na opinie.
kasia1998

Do: Tablet/laptop konwertowalny

Postprzez rotting » 1 Mar 2018, o 19:57

Zabrakło kluczowej informacji - w jakim budżecie chcesz się zamknąć? :)
Patrząc na preferowanie zastosowanie dobór sprzętu z Widowsem może problematyczny lub drogi. Mimo wszystko skłaniałbym się w stronę tableta z adroidem. Najtańszą opcją z przyzwoitym androidem, jaka przychodzi mi do głowy jest Galaxy Tab A. Dobry wyświetlacz, procesor i 2GB pamięci operacyjnej zapewnią płynność działania, bateria nie będzie nastręczać problemów (producent deklaruje 13h pracy na jednym ładowaniu). Dodatkowo, tablet jest ergonomiczny i smukły.
Awatar użytkownika
rotting

Postprzez IdeaMan009 » 2 Mar 2018, o 18:41

Tak jak kolega wyżej wspomniał, tablety z Windowsem są jednak dosyć drogie, do tego tylna kamerka to nie standard, co dodatkowo podbija cenę. Najlepszy byłby jakiś tablecik + etui z klawiaturą, dosyć tanie są. Z takich lepszych w dobrej cenie to własnie Samsung Galaxy Tab A, Huawei MediaPad M3 Lite.
Awatar użytkownika
IdeaMan009

Postprzez mickey » 9 Mar 2018, o 18:44

A jaki masz budżet do dyspozycji na taki sprzęt ?? Bo jakoś nie zauważyłem żeby była tego typu informacja. Wtedy łatwiej będzie nam Ci coś doradzić :)
mickey

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 8 gości