Tablet Lenowo

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet Lenowo

Postprzez paragon » 14 Lut 2014, o 21:29

Chciałem kupić ten tablet http://proline.pl/?p=TABLEVTAB0043 bo fajnie mieć 2 w 1. Ale myślę na ile mocne są te zawiasy i czy się szybko nie rozwali? Ma ktoś może bo patrzyłem na inne sklepy i widzę że wszędzie trzyma jedną cenę. Myślałem taniej. Ale ważne napiszcie czy dobry i czy się sprawdza
Dz!
paragon

Tablet Lenowo

Postprzez Marcin Bąbelek » 14 Lut 2014, o 23:00

Cześć Paragon, fajnie, że pytasz na naszym forum, ale wystarczy wątek w jednym dziale, bo w przeciwnym razie robi się zamieszanie;)

Co do meritum, to specyfikacja tego modelu robi wrażenie, ale Lenovo raczej nie cieszy się dobrymi opiniami jeśli chodzi o jakość wykonania sprzętu. Oczywiście mógł im się przytrafić wyjątek, zwłaszcza, że cena w tym przypadku jest dość wysoka. Niemniej zastanowiłbym się na Twoim miejscu jeszcze nad innymi opcjami, w podobnej cenie masz np. Sony SVD1121P2EB VAIO DUO 11 albo ASUS TAICHI 21 (taki z dwoma ekranami).
Marcin Bąbelek

Tablet Lenowo

Postprzez marcus » 15 Lut 2014, o 22:04

W przypadku Lenovo wziąłbym pod uwagę jeszcze liczne doniesienia na temat niskiej jakości serwisu. Wprawdzie - jak wiadomo - niezadowoleni użytkownicy najchętniej się wypowiadają, ale zdaje się, że wątki odnośnie Lenovo w tym kontekście pojawiają się stosunkowo często. Asus jest chyba pod tym względem porządniejszy. Nie wiem jak z Sony, ale po takiej marce spodziewałbym się też dobrego serwisu.
marcus

Tablet Lenowo

Postprzez Raffii » 25 Lut 2014, o 19:08

Witam,

Według mnie to serwis Lenovo działa bardzo sprawnie. Nigdy nie spotkałem się żeby kogoś źle potraktowali. Jeśli chodzi o zawiasy w tabletach lenovo thinkpad to są wysokiej jakości. W końcu seria Thinkpad słynie ze swojej niezawodności i wytrzymałych obudów. A jeśli chodzi o negocjacje ceny to zapytaj tutaj :) http://techsat24.pl/q/?keywords=lenovo%20thinkpad

Pozdrawiam,

Rafał
Awatar użytkownika
Raffii

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości