Tablet max 400 zł 3g internet pdfy (ew filmy)

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Do: Tablet max 400 zł 3g internet pdfy (ew filmy)

Postprzez benkp » 30 Sty 2015, o 10:50

Powiem Wam,że obecnie Lenovo ma bardzo dobre opinie na rynku tabletów. Wystarczy sobie spojrzeć na ranking:
http://lepsze.co/ranking/tablety-2
Jak widać marka trzyma się bardzo mocno tak więc myślę,że warto jest zastanowić się nad kupnem tabletu właśnie od nich. Oferują najmocniejsze baterie na rynku. Przoduje tutaj seria Yoga.
Chociaż nawet te bez tej grubej podstawki trzymają dobre 11-12 godzin ( lenovo Yoga trzyma ponad do 18 godzin). Niektóre modele można kupić w dobrej cenie 500 zł.
Awatar użytkownika
benkp

Postprzez Arek » 30 Sty 2015, o 16:48

ok. to inaczej. Wykładam 300zł, 5 dych mogę dołożyc tylko pod warunkiem że znajdę je na chodniku w drodze do sklepu. Bez chinczyków.
Na polu walki pozostało dwóch zawodników
Galaxy Lite
http://www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-multimedialne/samsung-galaxy-tab-3-lite-sm-t110-bialy.bhtml

Lenovo a7-40
http://www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-multimedialne/lenovo-ideatab-a3500l.bhtml

Wbijam w 3g, nie jestem maniakiem internetu.
Lenovo ma lepszy ekran, głośnik skierowany na użytkownika i to na plus.
Na minus, brak tylnego aparatu

Samsung, jest do bólu poprawny ale też nijaki dla mnie. Nie przemawia do mnie
Dziś pomacałem oba i wciąż jestem tak sami głupi
Arek

Postprzez GrimPiece » 31 Sty 2015, o 22:31

aparat możesz olać - od zdjęć jest telefon albo aparat fotograficzny. W miarę sensowne kamerki i tak masz tylko drogich tabletrach, a w tanich jak cykniesz fotkę to potem możesz tylko żałować, że zrobiłeś ją tabletem a nie telefonem. No chyba, ze koniecznie chcesz grac w jakieś gierki z kamerką...

Druga sprawa - stosunkowo często pojawiały się tu wątki o tym, że bateria w samsung galaxy tab 3 robiła problemy. Oczywiście zazwyczaj dotyczyło to urządzen, które już swoje pochodziły i można powiedzieć, żę bateria miała prawo się wysłużyć. Ale jednak o tableatch lenovo nikt nie pisał jak dotąd w tym kontekście, więc co musi być z tymi samsungami...

To tyle - takie dodatkowe argumenty, może coś wniosą do Twojej rozkminy.

Btw podobno im człowiek dłużej się zastanawia tym jest mniej zadowolony z dokonanego wyboru :D także lepiej nie zwlekaj za bardzo ;) ;)
GrimPiece

Postprzez Jozekx » 1 Lut 2015, o 01:06

swojego kupiłem na allegro, sporo tam w cenie do 400 zł ale to raczej od osób prywatnych niż sklepów ;)
Jozekx

Postprzez Arek » 1 Lut 2015, o 01:28

kupiłem Lenovo, dziękuję za pomoc ;)
Arek

Postprzez marcus » 1 Lut 2015, o 12:26

jak potestujesz nie pogardzimy krótką recenzną w dziale "pochwal się" ;) zawsze kolejni będa mogli skorzystać.
marcus

Poprzednia

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 9 gości