tablet min 10' max 700zł

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

tablet min 10' max 700zł

Postprzez karolina » 30 Lis 2015, o 23:16

Witam,
Z racji tego, że dużo podróżuje, a nie zawsze mam okazję brać ze sobą laptopa, poszukuję jego zamiennik. Tablet jakiego szukam musi mieć minimum 10 cali, baterię działającą długo (min 1dzień) oraz możliwość SMS i rozmów czyli 3G. Cenę jaką mogę dać to maksymalnie 700zł.
Mam nadzieję, że pomożecie mi w wyborze.

pozdrawiam
karolina

Do: tablet min 10' max 700zł

Postprzez jacek111 » 1 Gru 2015, o 18:27

Nie ma takiego tabletu. Chyba, że jakiś chiński badziew... :) Nie ma za co.

A tak serio, 3G nie oznacza, że będzie można rozmawiać przez tablet, a jedynie, że masz dostęp do internetu o globalnym zasięgu w standardzie 3G, gdy włożysz do tabletu kartę SIM od operatora, gdzie masz wykupiony net. Rozmowy GSM to osobna funkcja i tak jak mówię, niewiele tabletów na to pozwala. Z większości samsungów chyba można wysyłać eski, nie jesdtem pewien jak z rozmowami. Rozmawiać można z kolei z Asus Phonepad.

Jeśli nie rozmowy GSM, to zawsze jeszcze jest SKype, a ten będzie działał na każdym tablecie z 3G (o ile oczywiście nie będzie jakiś błędów przy instalacji itp).

Z baterią może być ciężko, bo tak długo trzyma właściwie tylko Lenovo Yoga, ale z niego nie można gadać (tzn. mam na myśli aktywne użytkowanie, oglądanie neta, filmów, co jakiś czas gierka itp).

A propos 10 cali, to też nieiwlee jest tabletów, które są większe. 10" to jeden ze standardowych rozmiarów (obok 7" i 8"). Tablety 11" - 13" to rzadkość.
jacek111

Do: tablet min 10' max 700zł

Postprzez Majeczek » 14 Sty 2016, o 22:39

Z 10 calowych dosyć fajnym rozwiązaniem jest Lenovo http://www.komputronik.pl/product/232234/Elektronika/Laptopy_Tablety/Lenovo_A7600_A10_70_3G_niebieski.html?qrtc_slt=slt_category&qrtc_tpl=tpl_user_category&qrtc_typ=usr&qrtc_pos=2&utm_source=quartic&utm_medium=slt_category&utm_campaign=tpl_user_category
Majeczek

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości