Tablet na raty

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet na raty

Postprzez karmil » 10 Lip 2016, o 10:35

Czy orientuje się ktoś czy gdzieś jest taka mozłwość? Dowiadywałem sie jakiś czas temu w kilku sklepach i była jedynie opcja wziecia na raty ale z ubezpieczeniem i innymi dodatkowymi oplatami ;/
Czy sa jeszcze darmowe raty?
karmil

Do: Tablet na raty

Postprzez elapein » 10 Lip 2016, o 11:58

Ja ostatnio brałem Meizu na raty w sferis i niby było 0% bank który obsługiwał to santander.
elapein

Postprzez intro_fks » 12 Lip 2016, o 19:33

Jeśli sklep Ci mówi że tylko z ubezpieczeniem to powiedz sprzedawce żeby wysłał do banku bez ubezpieczenia i żeby bank dał odmowę. Sprzedawca nie może Ci odmówić a oni wkręcają ubezpieczenie bo mają za to kasę. Takie sklepy jak sferis dają raty 0% na wybrane produkty albo jak jest promocja określona czasowo to wtedy są na wszystkie.
intro_fks

Postprzez benkp » 13 Lip 2016, o 08:51

Niekoniecznie jest tak jak piszesz. Jesli w umowie raz jest dopisane,ze obowiązkowo trzeba dobrac ubezpieczenie to klient niczego nie może ugrać. Albo decyduje sie na takie raty z ubezpieczeniem albo pozostaje mu wybrać się do innego sklepu.
Raty 0% bez ubezpieczenia na pewno są w sklepie rtv Euro agd: http://www.euro.com.pl/ Wiem bo jakis czas temu kupowałem tam na raty sprzęt do firmy. Nie bylo probemu z dodatkowymi opłatami jakich wymagają w innych sklepach.
Plus na pewno za darmową dostawę ze sklepu internetowego do stacjonarnego.
Awatar użytkownika
benkp

Postprzez Majeczek » 16 Lip 2016, o 14:37

Ja brałem Lenovo Yogę w Komputroniku z 6 miesięcy temu. Dali od ręki:)
Majeczek

Postprzez dubcio » 25 Lip 2016, o 10:40

daro75 napisał(a):Ja osotatnio kupowałem Samsunga na raty 0% bez problemów :) http://www.sferis.pl/p/371993-tablet-sa ... waxeo.html

nie wiesz jak długo będą jeszcze w sferisie raty 0%?
dubcio

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości