Tablet na Studia

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet na Studia

Postprzez danielp94 » 5 Cze 2015, o 23:39

Witam,
potrzebuje dobry tablet który będzie służył do:
oglądania filmów, czytania pdf, książek i mang. Rysowania, sporadycznego grania. Słuchania muzyki. Zdalnego sterowania PC, i do typowych zajęć na studiach informatycznych. Tablet ma być uzupełnieniem laptopa Asus g750jz więc wolałbym aby miał Andorida (potrzebuje takiej platformy do testowania robionych prze zemnie aplikacji i takie tam). Bardzo ważne jest dla mnie jakość wyświetlacza i głośników jak i tego jak radzi sobie z słuchawkami, dobrze by było jakby dobrze radził sobie w słońcu. Preferuje tablety 10-13 cali gdyż waga to dla mnie nie problem a duży ekran dużo daje.
ZALEŻY MI BY POSIADAŁ RYSIK ALBO GO WSPIERAŁ W TAKIM W STOPNIU JAK GALAXY NOTE PRO

Czy do tabletów bez rysika można dodać rysika i będzie tak samo skuteczny jak tablet z rysikiem w zestawie?

Myślałem nad tabletami takimi jak:
Samsung Galaxy Note Pro 12.2 (faworyt numer 1)
Lenovo Yoga 2 tablet Pro (tablet nie mylić z laptopem o tej samej nazwie, faworyt numer 2, z powodu projektora ) - czy byłby jakiś rysik do niego który umożliwiałby taką samą funkcjonalność jak note pro?
Samsung Galaxy S
Sony Xperia Z2/Z4
Ipad Air/Ipad Air 2 - nie jestem fanem Appla aczkolwiek nie zamierzam go dyskryminować
+ wasze propozycje

Który według was byłby najlepszym wyborem? Na razie waham się pomiędzy Note Pro 12.2 i Lenovo Yoga tablet 2 ale może macie jakieś lepsze propozycje? Albo ktoś z was ma/miał jakiś z tych tabletów i może coś o nich powiedzieć?

Pozdrawiam
danielp94

Do: Tablet na Studia

Postprzez Raffii » 5 Cze 2015, o 23:41

Z rysikiem niestety tylko ten pierwszy. Nawet Tab S nie ma takich funkcji rysikiem jak Note.
Awatar użytkownika
Raffii

Do: Tablet na Studia

Postprzez marcus » 6 Cze 2015, o 12:32

Note jest typowo zoptymalizowany pod rysik a w dodatku dostajesz go z aktywnym rysikiem, więc jeśli chodzi o zestaw rysik + tablet to jest absolutnie poza konkurencją. A jeśli nie zależy Ci aż tak bardzo na samym rysiku, a chcesz po prostu dobry tablet to na studia zainteresowałbym się właśnie Lenovo Yoga - głównie z uwagi na doskonałą chyba najlepszą na rynku baterię (a w sumie bateria + dobra oszczędność energii)
marcus

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Exabot [Bot], Google [Bot] oraz 1 gość