Tablet na studia.

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Do: Tablet na studia.

Postprzez benkp » 21 Sie 2015, o 12:01

Rada miesiąca. Idź na inną uczelnie po to tylko aby dostać na niej darmowy tablet, który jest wart może z 200 zł. No naprawdę super. Wszyscy tam z tego powodu pójdą. Jeśli szukasz czegoś tańszego to propnowałbym jednak nie kupować tabletów nieznanych chińskich firm bo są kiepsko wykonane i mogą się psuć. Jak już inwestować to w tablet dobrej, znanej firmy .Z takiego będziesz przynajmniej zadowolony. Zerknij sobie tutaj:
http://www.saturn.pl/komputery-i-tablety - obecnie Saturn ma kilka promocji na tablety marki Lenovo.
Taki na przykład LENOVO A7-10F 59-434726 kupisz za niecałe 300 zł.
Awatar użytkownika
benkp

Postprzez jurek_kotor » 22 Sie 2015, o 11:15

Ja na studia WSPS nie potrzebowałem jakiegoś wypasa. Kupiłem Lenovo za 200 zł, działa do dziś.
jurek_kotor

Postprzez GrimPiece » 22 Sie 2015, o 17:48

A już masz magistra albo chociać inżyniera / licencjata ? ;) chodzi mi o czas działania - moim zdaniem Lenovo to solidna marka i bez problemu taki tablet może wytrzymać te 3 lata studiów pierwszego stopnia, a może i dłużej. Niestety zazwyczaj wszhystko działa, a bateria nie daje już rady i sprzęt najbardziej opłąca się wymienić na nowszy. Ale jeśli miałbym polecać, to tańsze modele Lenovo na studia jak najbardziej.
GrimPiece

Postprzez LudwikKrok » 8 Wrz 2015, o 11:34

Ja poszedłem na studia z fizjoterapii. Tableta kupiłem specjalnie na studia. Ze znajomymi doszliśmy do wniosku, że Acer Iconia będzie optymalnym wyjściem.
LudwikKrok

Postprzez marcus » 8 Wrz 2015, o 16:29

który model acer iconia? jak się sprawdza do tej pory?
marcus

Postprzez FikusM » 10 Paź 2015, o 12:35

Pewnie chodziło o Acer Iconia One 8 B1-810. Także jak szedłem na uczelnię WSPS to właśnie na ten model patrzyłem. W końcu kupiłem ultrabook od Samsunga.
FikusM

Poprzednia

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 8 gości