TABLET NA UCZELNIE

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

TABLET NA UCZELNIE

Postprzez malmazur » 27 Kwi 2014, o 13:21

Witajcie , jaki tablet kupić jeśli potrzebuje go jedynie do pisania z notatniku/offisie i korzystania z internetu?
Zależy mi na przystępnej cenie ,płynności w wertowaniu stron internetowych oraz przejrzystej grafice.
Czytałam wiele opinii- odradzana jest firma Prestigo i chińszczyzna
a Co wy sądzicie?
Nie gram , nie posiadam ogromnej ilości plików także 4GB byłoby dla mnie wystarczające. Ekran 7-10cali .
Czekam na przystępne ,tanie propozycje!
malmazur

TABLET NA UCZELNIE

Postprzez jacek111 » 28 Kwi 2014, o 21:18

Co oznacza dla Ciebie tani sprzęt? 200 zł czy 600... ? Najtańsze GoClevery i inne budżetowce dostaniesz już za te dwie stówki i do takich zastosowań jak piszesz do wystarczy dosłownie każdy tablet. Możesz jedynie zwrócić uwagę na to, żeby miał tzw. ekran IPS - wtedy są lepsze kąty widzenia i lepiej się pracuje na tablecie. Jeśli chcesz mieć takiego samego Office'a jak na kompie, to musisz kupić tablet z windowsem - ale tu za 200 to nie da rady; Inna opcja to tablet z systemem operacyjnym Android - są różne pakiety biorowe na ten system, choć jakością nie dorównują MS Office. Ale jak do notatek to wystarczy. "Chińczyzna" to większość tanich tabletów, więc ominąć to będzie cięzko jeśli chcesz kupić nparawdę tanio (powiedzmy do 400 zł). Inna sprawa, żę nie każdy "chiński laptop" to totalny szajs. Właściwie zaryzykuję stwierdzenie, że większość użytkowników w Polsce korzysta właśnie z takich urządzeń...
jacek111

TABLET NA UCZELNIE

Postprzez marcus » 30 Kwi 2014, o 20:37

Nie wiem czy Prestigio jakoś szczególnie rózni się od innych "chińczyków". Generalnie "chińszczyzna" zawsze niesie ze sobą pewne ryzyko, ale tak jak napisał Jacek - dużo osób korzysta z takich tabów i wszystko gra. Markowy sprzęt 7" dostaniesz gdzieś od 6-ciu stówek, 10" to już z tysiaczek. Budżetowce z niezłymi parametrami można dostać taniej.
marcus

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości