Tablet od 10 cali w góre bużdzet +-1500

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet od 10 cali w góre bużdzet +-1500

Postprzez wlazly10 » 24 Lis 2015, o 11:28

Witam widziałem,już kilka tematow ale nie znalazlem konkretnej odp , jaki tablet polecacie mój bużdzet to tak pi razy drzwi do 1500 zł nie chce lenovo który jest wszędzie polecany bo jakoś mam uraz , ale ogólnie mówie jest laikiem w dziedzinie tabletów myśle coś jakiś samsung nie wiem czy ważne jest w nim to LTE aby było ? głównie będzie służyc do serfowania po necie jakiś film czasem zobaczyć ze względu na loty samolotem . Myślałem nawet o galacy tab 4 10.5 cala ,czy jest to coś warte albo S1
wlazly10

Do: Tablet od 10 cali w góre bużdzet +-1500

Postprzez GrimPiece » 24 Lis 2015, o 21:51

I galaxy tab 4 i Galaxy Tab S sa ok. Lenovo zazwyczaj ma dobre tablety, chociaż parę wpadek też zaliczyli, ale to głównie w tańszych tabletach, z tego co kojarzę.

LTE to jest szybki internet o globalnych zasięgu. Jeśli wiesz co to jest 3g to LTE to jest takie szybsze 3G .Jak masz LTE to tak samo jak w telefonie wkładasz kartę SIM na której masz wykupiony Internet do tabletu i możesz użytwać gdize chcesz. TO samo jak masz 3G. JAk nie ma ani 3G ani LTE to Ci zostaje tylko WiFi - wtedy możesz przeglądać tam gdzie jest sygnał Wifi czyli z reguły w domu, na dworcach, w jakiś kafejkach itp.
GrimPiece

Postprzez wlazly10 » 24 Lis 2015, o 23:41

Jesli chodzi o korzystanie z neta to nie mam zamiaru w nim sim montować głównie na domowym wifi a jeśli będzie trzeba poza domem to ze smartfona mu udostępnienie , włąśnie nie wiem czy warto pchać się w tego S na moje potrzeby czy warto dopłacać ? a jeszcze jedno który dokładnie model wybrać bo widzę,że różnią się czasami samymi końcówkami nazwy a nie wiem co to dokładnie określa
wlazly10

Postprzez wlazly10 » 24 Lis 2015, o 23:45

Za S widzę przemawia ilość ramu i procek , nie będzie go pewnie zamulać choć nie wiem jak z Tab 4 sprawa się ma bo jak mówię grać na nim nie będę
wlazly10

Postprzez jacek111 » 26 Lis 2015, o 19:55

Do przeglądania neta powinien Ci wystarczyć Galaxy Tab 4. Zresztą średnio wymagające gdy też na nim pójdą. Jak znajdziesz chwilę to proponuję Ci przejść się do Media Markt albo innego marketu, gdzie jest taki sprzęt i poszukać tego tabletu na wystawie. Najlepiej sprawdzić na żywo czy Ci taka płynnośc, ekran itp. odpowiadają. Podobnie jak wielkość tabletu - czasem ludzie zamawiają przez neta a potem są rozczarowani, że tablet jest za mały albo za duży i nieporęczny.

Widzę, że w temacie napisałeś, że chcesz 10 cali w górę - niewiele jest tabletów powyżej 10". Dzesiątki to jeden ze standardowych rozmiarów, a tablety 11-13 " można policzyć na palcach jednej ręki.
jacek111

Postprzez wlazly10 » 26 Lis 2015, o 23:40

Właśnie w tym problem że tego 10.1 cali ani w media nie mają ani w rtv euro agd głównie mają jak co mniejsze wersje ogólnie jakoś ciężko o dostępność tego tab 4 10.1 ? a o co chodzi z tymi końcowkami np. galaxy tab 10.1 lte t535 dokładnie o te "t535" rozważałem galaxy tab S ale na moje potrzeby chyba nie potrzebny wydatek bo kilka stówek więcej trzeba liczyc a widzialem ze tego tab za 1039 zl z lte idzie w media markt zamówić bo dostępny tylko w 3 sklepach w polsce
wlazly10

Postprzez jacek111 » 27 Lis 2015, o 18:11

Te końcówki są najczęściej inne, jak producent wypuszcza nową serię "tego samego" modelu. Czasem różnic praktycznie nie ma, a czasem są dośc istotne - np. nowsza seria procesora. Dokładnie Ci nie powiem co akurat zmieniało się w Samsungach, polecam poszukać testów albo samemu dokladnie przejrzeć specyfikację i następnie doczytać na temat danych komponentów, jeśli będa się różnić.
jacek111

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 5 gości