Tablet taksówka

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet taksówka

Postprzez mabesto » 27 Mar 2018, o 14:22

Chyba nie znalazłem takiego wątku. Zacznę od faktu, iz gdyby jedna z aplikacji taxi która jest mi niezbędna - posiadał wersję na IOS to bym to nie zawracał głowy. Tym samym główne narzędzie pracy mam na IOS, ale uzywam tez innej apki i potrzebuje urządzenia z Androidem.
Jest jeszcze jedno ograniczenie : wielkość - 7 max 8 cali. Albo inaczej - 220 mm wymiar szerokości to maksimum. Tablet będzie z poziomie i inaczej będzie mi przeszkadzał. Dotąd uzywałem Samsunga Tab A 6 z LTE, ale to jest bardzo niedobre urządzenie.
Potrzebuję czegoś znacznie bardziej wydajnego. Kluczem nie jest jakośc grafiki, lecz szybkośc działania. Bo to decyduje przy przyjmowaniu zlecen.
Patrząc na ofertę wychodzi, że w gre wchodza dwa modele (oba z LTE) :
samsung s2 8.0 lte, lub huawei mediapad m3 8.0 64gb lte
chyba, że przegapiłem coś na rynku. Oba mają podobny pułap cenowy.
Chciałem poprosić Was o wskazanie - który będzie lepszy - albo jakie urządzenie wybrać. Ale wymiar ma mega wazne znaczenie i tu nie ma opcji - dodawania jeszcze centymetra.
dzięki za pomoc.
mabesto

Do: Tablet taksówka

Postprzez IdeaMan009 » 2 Kwi 2018, o 19:30

Widzę że spory budżet masz :-)
No to tutaj zdecydownie Huawei MediaPad M3, świetna rozdzielczość, bardzo szybka i płynna praca, mocne głośniki, jeśli będziesz korzystał, no i bateria większa niż w S2.
Przewagą Samsunga jest tylko lepszy wyświetlacz AMOLED.
Awatar użytkownika
IdeaMan009

Do: Tablet taksówka

Postprzez rotting » 6 Kwi 2018, o 18:33

Nie zgodzę się z przedmówcą - za tabletem od Huawei, w porównaniu do Tab S2, przemawia jedynie bateria. Tablet Samsunga ma więcej pamięci operacyjnej oraz wyżej taktowane zegary procesora - będzie działał płynniej. Minusem jest to, że debiutował dość dawno - bo jesienią 2015 roku, ale na szczęście dostał on aktualizacje do Nougata więc apki, które są dla Ciebie istotne, będą śmigać.
rotting

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 9 gości