Tablet z flash?

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet z flash?

Postprzez leniu89 » 21 Wrz 2014, o 20:59

Nie wiem jak edytować poprzedni post aby dodać że raczej skłaniam się ku Lenovo Yoga 10 HD+.
Czy ktoś jest w stanie jeszcze wymienić jakieś prawdopodobne wady tego sprzętu :D?
leniu89

Tablet z flash?

Postprzez jacek111 » 22 Wrz 2014, o 21:38

W tabletach w takiej cenie ekrany tak wyglądają, jak wyglądają - raczej nie można powiedzieć, że to słabe parametry, wiele osób korzysta z Yogi lub s6000 i rozdizelczość jak i ppi nie jest żadnym problemem. Ale jeśli faktycznie potrzebujesz ekranu ostrego jak brzytwa no to trzeba szukać na wyższej półce i tutaj proponuje wrócić do wymienianego na początku Note'a.
jacek111

Tablet z flash?

Postprzez jacek111 » 22 Wrz 2014, o 22:31

Nie widziałem Twojego ostatniego posta - Lenovo Yoga HD+ to oczywiście świetny tablet, jedyna wada nie wada to podstawka, która jednym bardzo odpowiada, a innym przeszkadza. Rozdzielczość HD+ to jednak wciąż mniej niż przy Note, ale jeśli Ci to odpowiada to na pewno tabletem nie będziesz zawiedziony.

W kontekście filmów przypomniał się również Samsung Galaxy S, który ma ekran z AMOLED, czego nie ma w Note ani w Yodze,
jacek111

Re: Tablet z flash?

Postprzez leniu89 » 22 Wrz 2014, o 23:10

Raczej decyduję się na Yoge 10 HD+ ze względu na dobry stosunek parametrów do ceny. Początkowo odrzuciłem go właśnie ze względu na tą "podstawkę" jednak doszedłem do wniosku że tak na prawdę jest to rzecz do której da się przyzwyczaić. W innych tabletach nie odpowiadają mi rzeczy których po prostu nie da się ominąć.
Co do Note, widzę i wierzę że jest to naprawdę TOP tablet ale wiem że nie wykorzystam jego potencjału. Jak wspomniałem tablet będzie służył tylko do rozrywki, nie do wymagających zadań więc wydaję mi się że nie ma sensu płacić 2x tyle co za Yogę i oglądać na takim sprzęcie jedynie filmy lub w coś pograć :)
leniu89

Tablet z flash?

Postprzez marcus » 23 Wrz 2014, o 16:53

Podstawowa Yoga była bardzo dobra, więc HD+ też powinien dawać radę. Daj znać jak go kupisz - jak się sprawuje ;)
marcus

Tablet z flash?

Postprzez leniu89 » 25 Wrz 2014, o 19:51

No i powiem tak, decyzja już prawie zapadła, przeglądałem jeszcze parę recenzji i niestety jak zobaczyłem jak wyglądają kolory na Yodze w tym filmiku w 4:00 /watch?v=RXXlRJ_CciE to bardzo zwątpiłem. Droższą alternatywą braną pod uwagę jest Galaxy Tab Pro 10.1 T525 , dla mnie jego jedyny minus to długi czas ładowania ok 5h choć może jest on w normie w porównaniu do innych tabletów (nie szukałem info) no i cena o 500zł większa ,,, czy warto?
leniu89

Do: Tablet z flash?

Postprzez leniu89 » 7 Paź 2014, o 20:54

Temat wyboru tabletu nadal nie rozwiązany. Jaki jest waszym zdaniem najlepszy tablet 10" z 3g lub LTE z Win 8.1? I jak na tabletach z win wygląda sprawa pobierania aplikacji a'la android i np popularnych gier androidowych?

W okresie przedświątecznym ma zadebiutować nowa Yoga w wersji z Win 8.1 jak i androidem i 2GB pamięci. Jeśli poprawią wyświetlane kolory i procesor Intel Atom Z3745 sprawi że nie będzie ścin wydaje mi się że w wersji 3g i rozsądnej cenie będzie to bardzo ciekawa opcja.
leniu89

Postprzez GrimPiece » 8 Paź 2014, o 16:46

Mówisz o podwójnym systemie? Niedawno czytałem gdzieś info, ze podobno ani Google ani MS nie bardzo się taki pomysł podoba i w związku z tym podobe rozwiąania są pod znakiem zapytania.

Nawet "stara" Yoga to nadal ciekawa opcja. Jakieś pojedyncze ściny jej się może zdarzają ale raczej nie ma jakiś wielkich problemów z wydajnością (a przynajmneij jak dotąd o tym nie słyszałem). Spodziewam się, że nowa też będzie bardzo ok. Zwłaszcza jeśli wydajniejszy soc nie będize oznaczał spadku czasu pracy na baterii, z czego yoga słynie.

Prostsze gierki uruchomisz przez emulatora Androida na Windowsie, poza tym niektore tytuły pewnie będą w wersji dla tabletów z windowsem.

Jest parę dobrych tabletów z Windowsem, nie jestem pewien czy wszystkie mają opcje 3G / LTE:

- Dell Venue 11 pro (pisałeś że 10 cali, tu jest 11, ale rozumiem, ze chodzi po prsotu o duży tablet)
- Lenovo Miix II
- Asus Transformer Book t100
- Acer Aspire Switch 10
GrimPiece

Postprzez leniu89 » 19 Paź 2014, o 15:39

Minęło trochę czasu, na rynku miały premierę ciekawe nowe modele które mnie bardzo interesują. Są to mianowicie:

Nexus 9
Lenovo Yoga tablet 2 10'' - dowiedziałem się że wersja 10' z win 8.1 nie będzie miała 3g (skandal!!) przez co raczej skłaniam się do wersji z andkiem,

Teraz chwilę odczekam na jakieś dobre i miarodajne recenzję i wysunięcie wniosków co i jak się będzie spisywać :)
Dell Venue 11 też jest kuszącą opcją jednak ta cena..
leniu89

Postprzez marcus » 19 Paź 2014, o 20:51

Lipa z tym 3G, nie rozumiem czym to jest uzasadnione. Zwłaszcza żę to zastosowań profesjonalnych ludzie częściej kupują tablety z windosem, a jak masz tablet do biznesu to trudno, żebyś był zależny od Wifi. Absurd.
marcus

PoprzedniaNastępna

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości